28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmariste Miting Gibi Düğün
08 Ekim 2008 Çarşamba 13:10

Marmaris'te Miting Gibi Düğün

Marmaris'in saygın ailelerinden Toksoy Petrol'ün sahibi Hüseyin Toksoy'un oğlu Ali Toksoy, Öznur Ateş'le, 2 bin kişinin katılımıyla Pineta Otel bahçesinde Cumartesi akşam gerçekleşen görkemli bir düğün töreniyle evlendiler.

Marmaris'in saygın ailelerinden Toksoy Petrol'ün sahibi Hüseyin Toksoy'un oğlu Ali Toksoy, Öznur Ateş'le, 2 bin kişinin katılımıyla Pineta  Otel bahçesinde Cumartesi akşam gerçekleşen görkemli bir düğün töreniyle evlendiler.  Yüzlerce havai fişeğin atıldığı törende, sanatçı Yılmaz Morgül sahne aldı.

 

Muğlalı iş adamı Hasan Ali Özcan yakın arkadaşı Ali Toksoy'un düğününde sürpriz yaparak Köyceğiz'e bir iş için gelen sanatçı Yılmaz Morgül'ü apar topar düğüne getirtti.

 

Düğün için özenle hazırlanan Pineta'nın bahçesinde kıyılan nikahta damadın şahitliğini Hasan Ali Özca ile Naim Tugay, gelinin şahitliğini ise Gökşen Aldağ ve Şebnem Eker yaptı.

 

Morgül, yaklaşık bir saat süren konseri boyunca düğünde bulunanları coştururken, çiçeği burnunda evli çifte de şarkı söyletti. Konserin ardından gökyüzünde görkemli bir şölen başladı. Düğüne geçtiğimiz günlerde 725 kişilik üye grubuyla Ak Parti'ye geçiş yapan, halen Marmaris Ticaret Odası Başkanı olan Mustafa Karacan, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla iştirak etti.Marmaris'in saygın ailelerinden Toksoy Petrol'ün sahibi Hüseyin Toksoy'un oğlu Ali Toksoy, Öznur Ateş'le, 2 bin kişinin katılımıyla Pineta Otel bahçesinde Cumartesi akşam gerçekleşen görkemli bir düğün töreniyle evlendiler. Yüzlerce havai fişeğin atıldığı törende, sanatçı Yılmaz Morgül sahne aldı. Muğlalı iş adamı Hasan Ali Özcan yakın arkadaşı Ali Toksoy'un düğününde sürpriz yaparak Köyceğiz'e bir iş için gelen sanatçı Yılmaz Morgül'ü apar topar düğüne getirtti.

Düğün için özenle hazırlanan Pineta'nın bahçesinde kıyılan nikahta damadın şahitliğini Hasan Ali Özca ile Naim Tugay, gelinin şahitliğini ise Gökşen Aldağ ve Şebnem Eker yaptı.


Morgül, yaklaşık bir saat süren konseri boyunca düğünde bulunanları coştururken, çiçeği burnunda evli çifte de şarkı söyletti. Konserin ardından gökyüzünde görkemli bir şölen başladı. Düğüne geçtiğimiz günlerde 725 kişilik üye grubuyla Ak Parti'ye geçiş yapan, halen Marmaris Ticaret Odası Başkanı olan Mustafa Karacan, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla iştirak etti.

Özgür Irmak/ Marmaris

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ