25 Mayıs 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmariste cast çekimleri yapıldı
21 Haziran 2015 Pazar 21:11

Marmaris'te cast çekimleri yapıldı

Yüksel Aksu'nun yeni projesi ‘İftarlık Gazoz’da rol alacak yardımcı oyuncuların seçilmesi için Marmaris’te ‘cast’ çekimleri yapıldı.

Türkiye’ye, Muğla şivesinin damga vurduğu filmleri sevdiren yönetmen Yüksel Aksu'nun yeni projesi ‘İftarlık Gazoz’da rol alacak yardımcı oyuncuların seçilmesi için Marmaris’te ‘cast’ çekimleri yapıldı. İş yaşamının yanısıra düzenlediği yada öncüsü olduğu sosyal aktivitelerle takdir toplayan Kayhan Budak’ın girişimleriyle Marmaris’e alınan çekimler, yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz Cumartesi ünü Armutalan Kültür Merkezi’nde saat 13.00’te başlayan çekimlere 100’ü aşkın kişinin kayıt yaptırdığı, bunlardan 50 kadarıyla sözleşme yapıldığı belirtildi.

cast-cekimleri-marmaris.jpg

KAÇIRANLAR ÜZÜLMESİN

Kayhan Budak, yoğun ilgi dolayısıyla çekimleri bu haftasonu da tekrar edeceklerini kaydederek,  şunları söyledi: “Cast çekimlerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Verimli geçen çalışmamız talep üzerine önümüzdeki hafta ve sürekli gerçekleşecektir. Yapılan cast çalışması yalnızca bir film için değil, bölgemizde çekilecek tüm diziler ve filmler için geçerlidir. Seçme yada eleme değil, cast oluşturma çalışmasıdır” (Ahmet IRMAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ