09 Ağustos 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MARMARİS’TE ASAYİŞ VE SAĞLIK KONTROLÜ BİRARADA
04 Nisan 2020 Cumartesi 14:50

MARMARİS’TE ASAYİŞ VE SAĞLIK KONTROLÜ BİRARADA

Muğla’nın Marmaris İlçesinin tek karayolu girişindeki Çetibeli mevkiinde, Coronavirüs Salgını nedeniyle gelen araçlardaki kişilere, her gün 24 saat boyunca sağlık ve asayiş kontrolü devam ediyor.

                Muğla’nın Marmaris İlçesinin tek karayolu girişindeki Çetibeli mevkiinde, Coronavirüs Salgını nedeniyle gelen araçlardaki kişilere, her gün 24 saat boyunca  sağlık ve asayiş kontrolü devam ediyor.
                Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Namık Söylemez, ilçe Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya ile birlikte Çetibeli’ndeki uygulamalara katılarak, incelemelerde bulundu.
                Polis, Jandarma ekipleri ve bir sağlıkçının eşlik ettiği denetimlerde vatandaşlara; “Son 14 gün içerisinde yurt dışı çıkışı yapıp yapmadıkları, yakın zamanda sağlık sorunu yaşayıp yaşamadıkları soruluyor,  Ateş ölçerle vücut ısıları ölçülüyor.
                        Uygulamaların salgın tehlikesi bitinceye kadar devam edeceğine dikkat çeken Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy; Marmaris’e ilçe dışından gelmek isteyen vatandaşların, çok acil işleri olmadığı sürece, bu koronavirüs salgını bitinceye kadar gelmemeleri çağrısında bulundu.  AjansCANKA

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ