17 Haziran 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MARMARİSLİ ÖĞRENCİLER’DEN TEK KIYAFETLİK DEFİLE
31 Mayıs 2018 Perşembe 11:39

MARMARİSLİ ÖĞRENCİLER’DEN TEK KIYAFETLİK DEFİLE

Marmaris Uğur Okulları öğrencileri; yılsonu resim sergilerini, Moda Tasarımı Bölümü öğrencisi Barış Cem Demir’in tasarladığı kıyafetin, yine okul öğrencilerinden Yasemen Buket Güleryüz’ün sunduğu tek kıyafetlik defile ile renklendirdiler


 Marmaris Uğur Okulları öğrencileri; yılsonu resim sergilerini, Moda Tasarımı Bölümü öğrencisi Barış Cem Demir’in tasarladığı kıyafetin, yine okul öğrencilerinden Yasemen Buket Güleryüz’ün sunduğu tek kıyafetlik defile ile renklendirdiler.
 Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanatevi’nde gerçekleşen yılsonu sergisi ve defileye öğrenci aileleri büyük ilgi gösterirken sergide; 120 ortaokul ve lise öğrencisinin yıl içerisinde yaptıkları resimler  ve tasarlayıp yaptıkları takılar  süslemeler, yer aldı.  Okul Etkinlik sorumlusu Resim Öğretmeni Emine Ergi verdiği bilgide; “Okul olarak geleneksel hale getirdigimiz bir karma resim sergimizi daha gerçekleştirdik. 1. Dönem bitiminde Okul içerisinde oluşturduğumuz Sanat Sokağımızda müzik ve resim bölümlerini birleştirerek, ders gibi görmelerinden çok onları bu alanlarda kendilerini geliştirmelerini amaçlamıştık.  Yılsonu sergimizde de öğrencilerimizin resimlerinin yanı sıra  Moda Tasarımı Bölümü öğrencimiz Barış Cem Demir tek kıyafetlik sunum hazırladı. Öğrencimiz Yasemen Buket Güleryüz de modelimiz olup tasarımı tanıttı. Belki de ileride öğrencilerimiz arasından ünlü bir stilist, ünlü bir manken ya da ünlü bir ressam çıkacaktır mutlaka. Emeği geçen tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ