24 Ocak 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Marmaris’i sizlerle el ele daha iyi yerlere taşıyacağız”
12 Mart 2009 Perşembe 09:38

“Marmaris’i sizlerle el ele daha iyi yerlere taşıyacağız”

Demokratik Sol Parti Belediye Başkan Adayı Kenan Değertaş, toplumun her kesimindeki kadınların siyasetteki sesi oldu. Yaptığı esnaf ziyaretleri ve sokak gezileri sırasında, yolu sık sık kadınlar tarafından kesilen Değertaş, kadınlarla ilgili projeleri ve

Demokratik Sol Parti Belediye Başkan Adayı Kenan Değertaş, toplumun her kesimindeki kadınların siyasetteki sesi oldu. Yaptığı esnaf ziyaretleri ve sokak gezileri sırasında, yolu sık sık kadınlar tarafından kesilen Değertaş, kadınlarla ilgili projeleri ve meclis üyesi aday listesinde beş kadın adayın bulunması nedeniyle övgüler alıyor.

Değertaş ve ekibi, "kadın sığınma evi", semt evlerinde kadınlara verilecek meslek edindirme kursları, halk plajı ve çay bahçesi gibi dar gelirli vatandaşlar için oluşturdukları projelerle, geçim sıkıntısından bunalan vatandaşa umut ışığı saçtı.
Gittiği her yerde aş ve işin zorlaşmasından şikayet eden vatandaşa, "Biz sorunlarınızı bildiğimiz gibi, çözüm yollarını da biliyoruz. Bunun için bu göreve talip olduk. Marmaris'imizin öz kaynakları, sorunları çözmeye yeterlidir. Yeterli olmayan şey, Marmaris'in kaynaklarını boşa harcayan, çözüme gidecek gücü bölen, küstüren yerel yönetimdir. Değişimin gücüne inanın, biz Marmaris'in yönetimini değiştirdiğimiz gibi, kaderini de değiştireceğiz. Cennet Marmaris'imizi, layık olduğu yere, sizlerle el ele vererek biz taşıyacağız. Burada size büyük görev düşüyor. Sizlerden ricam, oyunuzu verdiğiniz ekibi çok iyi inceleyin. Şimdiye kadar ne yapmışlar iyi gözlemleyin. Kimler rant peşinde, kimler güç peşinde, kimler hizmet erbabı iyi tahlil edin. Çünkü vereceğiniz tek bir oy, yeniden yaşayacağınız beş yıllık bir ızdıraba neden olabilir" diyen Değertaş, "Bizim ekibimizde başkanın etrafında oluşan üyeler yok, üyelerin seçtiği başkan adayı var. Arkadaşlarım başkan adaylığı görevini bana verdi, ama ekibimizdeki her birey belediye başkanı olacak yetenek ve donanımdadır. Bu ekiple yönetime geldiğimizde, gece gündüz çalışıp sorunlarınızı çözeceğiz. En önemlisi sizin olan ama kapısının önünden bile geçemediğiniz belediyenin ve belediye başkanının kapıları sizlere her zaman açık olacak" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ