27 Mayıs 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MARMARİS ZABITASINDAN ESNAFA UYARI
21 Mayıs 2020 Perşembe 16:40

MARMARİS ZABITASINDAN ESNAFA UYARI

Marmaris Belediyesi zabıta ekipleri, koronvirüs salgını ile mücadele nedeniyle kapatılan kuaför, berber ve güzellik salonlarının yeniden faaliyete geçmesi üzerine denetimlerini sıklaştırdı.

Marmaris Belediyesi Zabıta ekipleri ilçede faaliyetlerini sürdüren kuaför, berber ve güzellik salonlarını denetledi. Zabıta ekipleri hijyen ve sosyal mesafe önlemleri başta olmak üzere yayımlanan genelgelere uyulup uyulmadığı konusunda denetimde bulundu.

Zabıta ekipleri, berber kuaför ve güzellik salonlarında çalışmaların maske kullanımı, dezenfekte, hijyen ve sosyal mesafe kuralları başta olmak üzere bir takım denetimler gerçekleştirdi. Kurallarla ilgili bilgilendirmelerde bulunan zabıta ekipleri, sterilizasyon kuralları ile içeriye alınacak müşteri sayısına özellikle dikkat edilmesini istedi.

 

KURALLLARA DİKKAT EDİLİYOR

 

Konuyla ilgili bilgi veren belediye yetkilileri, “Kuaför, berber ve güzellik salonları insan yoğunluğun olduğu yerler. Koronavirüs salgınının önlenmesi adına kuralların sıkı sıkaya uygulanması şart. Belediye olarak bu denetimleri devam ettireceğiz. Esnafımız da kuralları uygulama konusunda duyarlı davranıyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ