19 Temmuz 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MARMARİS TE ÖNCÜ OLDULAR
27 Ocak 2017 Cuma 16:26

MARMARİS TE ÖNCÜ OLDULAR

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Temel Irmak'ın "Ülkemizin geleceği için 'EVET' diyorum. Ya sen Yusuf Keskin" diye başlattığı video ses getirdi.

Gazeteci Yusuf Keskin ise Irmak'a şöyle karşılık verdi: "Reis çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım. Kemal Kalemci sende var mısın' diye sordu.

Ardından AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen ile MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, anayasa değişikliğine ilişkin nisan ayında yapılacak referandum için düzenlenen "Güçlü bir Türkiye için EVET" kampanyasına katıldı.

Marmaris'te yerel bir gazetede muhabirlik yapan Yusuf Keskin'in MHP Marmaris İlçe Başkanı Kalemci'yi sosyal medya hesabından yayınladığı videoda, "Güçlü bir Türkiye için EVET" ben de varım. MHP İlçe Başkanı Kemal Kalemci sende var mısın?" ifadeleriyle kampanyaya davet etti.

MHP İlçe Başkanı Kemal Kalemci de sosyal medya hesabından video paylaşarak, "Yusuf Keskin mesajını aldım. Genel merkezimizden mesajımızı aldım. Ben de Evet diyorum." yanıtını verdi.

Kalemci, "AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen sende Evet diyor musun?" sorusunu yöneltti.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen ise, Kalemci'nin sosyal medyadan paylaştığı davet videosunun altına yorum yaparak, "Kemal başkanım senin sözünün üstüne başka söz söyler miyim tabiki EVET." yanıtını verdi.

Ülgen, sosyal medya hesabından "Kemal Başkan, çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de Evet diyorum." videosunun paylaşarak, bir arkadaşına "Var mısın?" diyerek çağrı yaptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ