13 Temmuz 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmaris sevdalıları Ali ACAR için buluşuyor;
27 Mart 2009 Cuma 00:01

Marmaris sevdalıları Ali ACAR için buluşuyor;

Marmaris Belediye Başkanı ve CHP Adayı Ali Acar'ın 27 Mart Cuma günü Atatürk Meydanı'nda yapılacak seçim mitinginde, “Grup Göçebe” ülkenin her bölgesinden yöresel türküler, “Kurtalan Ekspres” ise Türk müziğinin efsanevi ismi Barış Manço'nun unutulmayan, u


MARMARİS, KURTALAN EKSPRES'İN “BARIŞ” ŞARKILARIYLA COŞACAK

Marmaris Belediye Başkanı ve CHP Adayı Ali Acar'ın 27 Mart Cuma günü Atatürk Meydanı'nda yapılacak seçim mitinginde, “Grup Göçebe” ülkenin her bölgesinden yöresel türküler, “Kurtalan Ekspres” ise Türk müziğinin efsanevi ismi Barış Manço'nun unutulmayan, unutulamayan şarkılarını seslendirecek.

MEMLEKET TÜRKÜLERİ SÖYLENECEK
“Marmaris sevdalıları buluşuyor” sloganıyla halka duyurulan, büyük bir katılımla gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılan Ali Acar'ın mitingi, saat 15.00'te başlayacak ve 3 saat sürecek. Mitingde ilk olarak “Grup Göçebe” sahne alacak. İstanbul'dan gelen grup, alanı dolduracak binlerce kişinin karşısında, Türkiye'nin değişik bölgelerinden yöresel türküler ve şarkılar seslendirerek. Ardından Ali Acar, miting konuşmasını yapacak.

KURTALAN EKSPRES “BARIŞ” ŞARKILARI İLE COŞTURACAK
Mitingin son bölümünde ise 1999'da hayatını kaybeden ünlü sanatçı Barış Manço'nun arkasında yıllarca orkestra olarak görev yapan “Kurtalan Ekspres” sahneye çıkacak. Yaklaşık 3 hafta önce olumsuz hava koşulları nedeniyle Atatürk Meydanı yerine Elegance Otel'de çıktığı sahnede unutulmaz bir gece yaşatan “Kurtalan Ekspres” bu kez seslendirecekleri “Barış Manço” şarkılarıyla, saat 18.00'e kadar binlerce kişiyi coşturacak.

KADIN, ÇOCUK, ENGELLİ VE YAŞLILARA ÖNCELİK
Öte yandan, Ali Acar'ın seçim bürosundan mitingle ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada, çocuk, kadın, engelli ve yaşlıların mitingi sahneye yakın olan ön sıralarda izlemesini sağlamaya özen gösterileceği kaydedildi. Bu konuda vatandaşların da duyarlı davranması ve görevlilere yardımcı olunması istendi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ