21 Ağustos 2019 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmaris MHP Sil Baştan!
03 Eylül 2013 Salı 13:46

Marmaris MHP Sil Baştan!

MHP Marmaris İlçe Başkanı Ali Aygün ve yönetim kurulu, İl Başkanı Mehmet Korkmaz'la ters düşünce görevden alındığı iddia edildi.

MHP Marmaris İlçe Başkanı Ali Aygün ve yönetim kurulu, bugün (03.09.2013) ilçe merkezine gelen İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve ekibine Marmaris ilçe evraklarını saat 11.30’da imza karşılığında teslim etti.


Ali Aygün’ün yayınladığı mesaj şöyle:Belediye meclis üyeliği, belediye başkan adaylığı ve ilçe başkanlığı süreçlerinde her zaman yanımda olan genel merkez yöneticilerine teşekkür ediyorum. Her zaman dile getirdiğim sorunlar da sorumluluk almaktan kaçan il Başkanımız Mehmet Korkmaz ve Milletvekili Mehmet Erdoğan'ın ise teşkilatları uzak durması bu kanayan yaraların durmasını asla engellenemez. Oktay Vural in katılımıyla gerçekleşen 10 bin kişilik büyük programdan sonra malesef il Başkanımız Mehmet Korkmaz şahsımıza görevden aldırmak için yoğun bir çaba sarf etmiştir. Genel merkezimize yalan ve iftira dolu raporlar ile giden il Başkanımız vekil Mehmet Beyin destegini de alarak su an için istediğini almış görünüyor. Ben bugun için Marmaris hesabını gönül rahatlığı ile verdim. Ama asıl hesap il Başkanımız Mehmet Korkmaz ve vekil Mehmet Erdoğan'ın 30 Mart aksami sandıktan çıkan vebali verecekleri hesap olacaktır. Bu davaya gönlümü verdim. Görevde bulunduğum sürece MHP için mücadele ettim. Sayın Genel Başkanımız Devlet Beyin verdiği mücadeleye Muğla dan en ufak bir katkı sağlayamayan il Başkanımız sadece teşkilatları karıştırmayı görev edinmiştir. Vekil Mehmet Erdoğan'ın da tweeter yerine teşkilatları kulak vermesi iyi olacaktır. Bir kez daha Sayın Genel Başkanımız Devlet beye, teşkilatları da canla başla çalışan dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ