03 Ağustos 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmaris MHP mitinglerini erteledi
28 Mart 2009 Cumartesi 01:45

Marmaris MHP mitinglerini erteledi

Kahramanmaraş'ta, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun bindiği helikopterin düşmesinin ardından arama çalışmaları devam ederken, MHP Marmaris ilçe teşkilatı mitinglerini iyi haberler gelene kadar mitinglerini erteledi.

Kahramanmaraş'ta, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun bindiği helikopterin düşmesinin ardından arama çalışmaları devam ederken, MHP Marmaris ilçe teşkilatı mitinglerini iyi haberler gelene kadar mitinglerini erteledi.


Kahramanmaraş'ta, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun bindiği helikopterin düşmesinin ardından arama çalışmaları devam ederken, MHP Marmaris ilçe teşkilatı mitinglerini iyi haberler gelene kadar mitinglerini erteledi. MHP Marmaris İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun ve belediye başkan adayları ayrıca araçlarda ve seçim ofislerinden müzik yayını da durdurduklarını ifade ettiler.MHP Marmaris İlçe binasında gerçekleşen basın toplantısında üzüntülerini dile getiren İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun, Marmaris Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir ve belde belediye başkan adayları mitinglerini iyi haber alana kadar ertelediklerini, araçlarda ve seçim ofislerinde müzik yayınlarını durdurduklarını açıkladılar.

MHP Marmaris İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun ülkücü hareketin yetiştirdiği önemli şahsiyetlerden biri olan BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'na geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Acılarının büyük olduğunu ifade eden Gürcoşkun iyi haberlerini büyük bir umut ve dua ile bekledikleri Yazıcıoğlu'ndan iyi haberler gelene kadar miting yapmayacaklarını söyledi.

Kazanın herkesimi çok üzdüğü gibi kendilerini daha da büyük bir üzüntü içine attığını ifade eden Marmaris Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir, hala haber alınamasa da yaşama ümitlerini sürdürdüklerini kaydetti. Özdemir; “Mitinglerimizi iyi haber alana kadar ertelemenin yanında araçlarda ve seçim ofislerindeki müzikleri de durdurduk. Elim bir kaza yaşanmışken. Bir partinin genel başkanının akibetinin ne olduğu belli değilken bizlerin müzik çalmaları eğlenmeleri mümkün değildir. Bütün mitinglerimiz askıya alınmıştır. Yazıcıoğlu'nun partimizdeki yeri ayrı olsada başka partiden bir genel başkanında başına gelse bu olaylar gene duruşumuz aynı olurdu” dedi.

YORUMLAR
Akyazılı hemşerim
savaş
Yazına katılıyorum ,Akyazılı hemşerim.tanışmak isterdim.
30 Mart 2009 Pazartesi 15:23
88.234.52.200
SİZE YAKIŞANI YAPTINIZ
EROL SAYILI
SİZLERİ SAYGI İLE SELAMLIYORUM.
ACIMIZI PAYLAŞIP SİZE YAKIŞANI YAPTIĞINIZ.
MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.
EROL SAYILI
AKYAZI-SAKARYA
30 Mart 2009 Pazartesi 09:18
88.249.246.241
GELİYORUZ
ATAKHAN TÜRK
KİMSEDEN KORKMUYORUZ 3 HİLALİ GÖNÜLDEN SEVİYORUZ BAĞIRA BAĞIRA GELİYORUZ
28 Mart 2009 Cumartesi 12:11
85.89.230.140
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ