15 Temmuz 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmaris Kaymakamı Alaaddin Serdar Polat bu kez Gündem Gazetesi ailesini ağırladı...
23 Eylül 2008 Salı 10:50

Marmaris Kaymakamı Alaaddin Serdar Polat bu kez Gündem Gazetesi ailesini ağırladı...

Giresun Vali Yardımcılığından Marmaris Kaymakamlığına atanan ve 1 Eylül'de görevine başlayan Alaaddin Serdar Polat bu kez Gündem Gazetesi ailesini ağırladı.

Gündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Temel Irmak, Yazı İşleri Müdürü Kürsad Kesgin, Köşe Yazarları Metin Cangör, Ercan Güneştutar, Erkal Gerzile, Hilmi Kıvrak, Sayfa Editörü Derya Çavuş, Muhabir Özgür Irmak ile birlikte Alaaddin Serdar Polat'ı makamında ziyaret etti. Herkesin kendini tanıtmasıyla başlayan ziyaret sıcak ve hoş sohbetle devam etti. Kaymakam Polat, gazetemiz hakkında bilgi alıp ziyaretten memnuniyetini dile getirirken “Medya, halkın aydınlatılması için en önemli kurumlardan ilki ve en önemlisidir. Herkesin her şeyden haberdar olması için medyaya ihtiyaç vardır. Siz hizmet veriyorsunuz. Haberimiz olmayan şeyleri sizlerden, emek verdiğiniz gazetelerinizden öğrenmek kadar güzel bir şey yok. Sizleri ilk görüşte tanımam mümkün değil. Zaman içerisinde sizleri tanıyacağım” dedi.

Aile fotoğrafını zamanla yakalayacağız
Yazarımız Ercan Güneştutar “Marmaris'te Sivil Toplum Örgütleri, Oda başkanları vs. herkesin katıldığı bir aile fotoğrafı görebilecek miyiz?” sorusuna Polat, “Önce aile fotoğrafına giren girmeyen kim onu öğrenelim, görelim. Biz orkestra yöneticisiyiz, fiili olarak bir şey yapmayız ama kontrolümüz altındaki tüm devlet kurumları ve kontrolümüz dışındaki devlet kurumları ile sivil toplum örgütleri ve diğerleri olan tüm bu kuruluşları tek bir hedef doğrultusunda bütün hepsinin uyumlu çalışmasını temin etmek durumundayız. Temel olarak idarecilik görevimiz bunu gerektirir. Ama bir makinenin işlemeyen parçalarının neden işlemediğini bilmemiz için biraz zaman geçmesi gerekiyor. Ondan sonra size bunu taahhüt edebilirim. O aile fotoğrafını zamanla yakalayacağız. Gittiğim her yerde bunu başardım”

YORUMLAR
.........
okuyucu
hayırlı olsun kaymakamımıza inşallah başarılı olurrr
23 Eylül 2008 Salı 18:20
88.236.83.68
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ