09 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MARMARİS KADIN MECLİSİ EĞİTİMDE BİR İZ BIRAKTI
08 Ağustos 2019 Perşembe 12:34

MARMARİS KADIN MECLİSİ EĞİTİMDE BİR İZ BIRAKTI

Henüz iki hafta önce seçimle gelen Marmaris Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri; yeni hizmete giren Bir İz Eğitim ve Danışmanlık kurumunun açılışında dikkat çekti.

 "Tanıdığın seni, henüz tanımadığın sen ile buluşturuyoruz" ve "İşi insan olanlar için" sloganları ile açılan Bir İz Eğitim ve Danışmanlık kurumu;  beden dili, yoga dersleri, Yaşam Koçluğu, NLP, Eğitimcinin eğitimi, Mikro ifadeler ve spot eğitimler üzerine uygulamaları yapacak.

acilis-bir-iz-(1).jpg
                Açılışta söz alan Bir İz Yöneticisi Eğitmen Azize Saygın, " bizleri bu özel günümüzde yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Açılışımızı onurlandıran Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Sayın İlkay Gözen ve üyelerini burada görmek,  bizim sorumluluğumuzu daha da artırdı, onurlandırdı. Bizim işimiz insan, insanlara dokunmaktan her zaman keyif aldım. Her biri kendi alanında uzman olan ortaklarımızla yollarımız kesişti ve bu güzel kurumu kurduk. İşimiz insan, işi insan olan herkesi kurumumuza bekliyoruz." dedi.
                Kurumun kurucuları Sibel Sebile bilir,  Azize Saygın, Gökhan Saygın, Yusuf Coşkun Masat, İlker Üzüm ve Sercan Masat açılış pastasını birlikte keserek, konuklara ikram ettiler.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ