07 Ağustos 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmaris hareketleniyor
26 Ekim 2008 Pazar 19:59

Marmaris hareketleniyor

ANAVATAN Marmaris eski İlçe Başkanı İzzet Ünsal, gazetemize yazılı bir basın açıklaması yollayarak, 2009 Martta yapılacak olan Yerel seçimlerde Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

ANAVATAN Marmaris eski İlçe Başkanı İzzet Ünsal, gazetemize yazılı bir basın açıklaması yollayarak, 2009 Martta yapılacak olan Yerel seçimlerde Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.Marmaris eski İlçe Başkanı İzzet Ünsal, “Yaklaşık iki yıldır, sizlerden uzakta olmanın üzgünlüğü içerisindeyim. Irak'ta iş yapabilmenin zorlukları da eklenince çok sevdiğim Marmaris'e gelemedim. Fakat Bağdat'taki ofisimde her gün yerel gazete ve televizyonu takip ederek kendimi sanki sizinle birlikte yaşıyor gibi hissettim. Memleketimizin güzelliği ve güzel insanları hep gözümün önündeydi.


Biliyorsunuz yerel secimler yaklaşıyor, su anda adi geçen çok değerli potansiyel aday adayları arkadaşlarımızın kamuoyunda gündeme geldiğini izlemekteyim. Irak'taki işlerimin aralık ayı sonuna kadar düzene girmesi ile, bundan sonraki işlerimizin devamlılığı için ekonomist oğlum ve Irak'lı ortağım birlikte çalışarak götüreceklerdir.


Bende böylece çok sevdiğim halkımıza siyasi olarak, onların layık olduğu sevgi ve saygı dahilinde geçmişte parti başkanlığım dönemimde ki başarılı hizmetlerimizin devamını getirmek istiyorum. Geçmişte birlikte çalışmaktan onur duyduğum arkadaşlarıma yeni arkadaşlarında katılımıyla inanç ve coşkumuzu kaybetmeden yeniden çok sevdiğimiz halkımıza iyi bir takımla hizmet vermek istiyoruz.


Bu duygu ve düşüncelerle yaklaşmakta olan yerel seçimlerde sizleri en iyi şekilde temsil etmek için Marmaris Belediye Başkanlığına aday adayıyım. Aralık ayı içerisinde yapacağım basın toplantısında partimin adını da açıklayacağım”dedi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ