03 Nisan 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmaris Gençlik Spor Kulübü Pineta Club Otel’de dayanışma yemeği düzenledi
23 Mart 2015 Pazartesi 11:28

Marmaris Gençlik Spor Kulübü Pineta Club Otel’de dayanışma yemeği düzenledi

Geçtiğimiz Cuma akşamı düzenlenen gecede konuşan Marmaris Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Deryal, sporun yaşatılması adına ellerlini taşın altına koyduklarını, spora ve gençlere yatırım yaptıklarını belirtti.

Pineta Otelde düzenlenen dayanışma yemeğine katılım oldukça yoğun oldu. Yemeğe Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Belediye Başkan Vekili Duran İlgün, Halil Gökovalı, AKP eski İl Başkanı Nihat Öztürk, siyasi parti temsilcileri, futbolcular ve aileleri katıldı.

Gecede açılış konuşması yapan Marmaris Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Deryal, bu yola yol arkadaşları Ömer Bozdemir, Batur Gökmen ve Zeki Can Balcı ile çıktıklarını belirterek; “ Bizler elimizi taşın altına koyduk. Marmaris’te sporun yaşatılmasını istedik. Bu amaçla bizler çocuklarımıza yatırım yapıyoruz. Bildiğiniz gibi Marmaris her zaman kötü alışkanlıklarıyla biliniyor. Bizler bu kötü alışkanlıkları bitirmek adına, gençlerimizin kötü alışkanlıklara bulaşmaması için spora yeni bir hareket getirdik. Kulübümüzün kapısı gençlerimize her zaman açıktır. Bizlere bu yolda destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hep beraber Marmaris için çalışmaya devam diyorum” dedi.
Ayrıca gecede Marmaris Gençlik Spor kulübü tarafından, eski yıllara ait futbol takımlarından oluşan sinevizyon gösterisi büyük beğeni topladı. Daha sonra gecede futbolcular ve aileleri gönüllerince doyasıya eğlendiler. Ayrıca bazı taraftarlar gecede Şampiyon Marmaris diye tezahürat yaptı.

Geceye Orkestra Özdemir canlı olarak müzik yaptı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ