06 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MARMARİS FUARA DAMGASINI VURDU
06 Aralık 2019 Cuma 11:40

MARMARİS FUARA DAMGASINI VURDU

13. Travel Turkey İzmir Fuarı’na 15 katılımcı ile yer aldı. Marmaris Belediyesi, Deniz Ticaret Odası, Marmaris Ticaret Odası, oteller ve seyahat acentelerinin yer aldığı Marmaris Standı büyük ilgi gördü.

Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Bu fuarın turizmle ilgili hedeflerimize ulaşmamız adına önemli bir basamak olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

 

13. İzmir Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi (Travel Turkey) düzenlenen törenle kapılarını ziyaretçilerine açtı. Marmaris Belediyesi de Deniz Ticaret Odası, seyahat acenteleri ve otellerden oluşan 15 katılımcı ile fuarda yer aldı. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mutlu Ayhan, Deniz Ticaret Odası Başkanı Halil Bağlı, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk, meclis üyeleri ve turizm sektörü temsilcileri de stantta hazır bulundu.

Travel Turkey İzmir Fuarı’nın özellikle iç turizm için oldukça önemli olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Marmaris olarak fuarlara çok önem veriyoruz. İlçemizin tanıtımı açısından hem yurtiçi hem de yurt dışı fuarlarda yer almaya çalışıyoruz. Burada da ilçemizin önde gelen sektör temsilcileri ile yer aldık. Özellikle iç turizmdeki potansiyeli arttıracağına inanıyoruz” dedi.

2020 sezonu için çalışmalara aylar öncesinden başladıklarını söyleyen Oktay, “Turizm konusundaki paydaşlarımızla sezonu erken açmak için çalışmalar yürütüyoruz. Hedefimiz 6 aylık sezonu en azından 8-9 aya yaymak. Bu fuarın da hedefimize ulaşmamız adına önemli bir basamak olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ