03 Ağustos 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmaris can kurtarıyor, kan bağışlıyor
13 Nisan 2009 Pazartesi 16:14

Marmaris can kurtarıyor, kan bağışlıyor

Marmaris Ticaret Odası ve Marmaris Kızılay Şubesi'nin ortaklaşa yaptığı “Marmaris Can Kurtarıyor, Kan Bağışlıyor” kampanyası başladı. Ponit Center'da 10 ve 19 saatleri arasında 3 gün sürecek olan kampanya başladı.

Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal, Meclis Başkanı Hüseyin Süer, Yönetim Kurulu Üyeleri, Marmaris Halkına çağrı yaparak kampanya destek olmalarını istediler.

Meclis Başkanı Hüseyin Süer kampanya hakkında “ Her insanın yapması gereken bir şey, Marmaris'te yaşayan herkesin bu kampanyaya destek olması lazım. . Kime ne zaman kan lazım olacağını bilemeyiz” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal ise “ daha önce Marmaris Dayanışma Derneği ve Kızılayın yapmış olduğu kampanyasına destek olmuştuk. Bizde 13 – 14 – 15 Nisan 2009 tarihleri arasında da Marmaris Ticaret Odası olarak yine Kızılayla işbirliği içerisinde kan bağış kampanyası düzenliyoruz.Tüm üyelerimizi kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz. Unutmayınki belkide sizin kanınız bir can kurtaracak. Her sağlıklı insanın toplumsal görevi olduğu düşüncesiyle üyelerimizi bu kamyamızda görmek istiyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ