18 Haziran 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marmaris Ak Partide Osman Ülgen sesleri
07 Ekim 2018 Pazar 18:06

Marmaris Ak Parti'de Osman Ülgen sesleri

Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için aday arayışını sürdüren Marmaris Ak Parti İlçe Teşkilatı'nda İlçe Başkanı Osman Ülgen'in adı ön plana çıkmaya başladı.

Ak Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta tüm ilçelerde tamamlanan ilçe danışma toplantılarında yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalar değerlendirilmiş, yol haritaları belirlendi.

Temayül Yoklaması Yapacağız

Muğla Büyükşehir Belediyesini kazanacaklarına inançlarının tam olduğunu vurgulayan Başkan Mete, "Bunun için sadece hamasi nutuklar atmak değil yapacağımız, belki ekim ayında bir toplantı daha yapabiliriz, ondan sonra aday adaylıkları açıklanacak ve bunların süreçleri var, temayül yoklamaları yapılacak, sonra seçim startı verilecek. İlçelerimiz kendi göbeğini, kendisi kesecek. Yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları ne düşünüyor? Bize önerecekleri bir konu var mı? Bunu konuşmak için toplantımızı yapıyoruz" demiş, aday belirleme konusuna da değinerek, "Geçen seçimlerde yaptığımız hataları bu defa yapma lüksümüz yok. Doğru hareket edeceğiz, kazanabileceğimiz adayla yola çıkacağız. AK Partililerin teveccühünü alacak bir aday seçeceğiz. Önümüzdeki yerel seçimlerde hep birlikte mücadele edeceğiz" açıklaması yapmıştı.

ak-partili-ulgen-basin-toplantisi-duzenledi-10787778_amp.jpg

Yazıcı mı? Ülgen mi?

Geçtiğimiz hafta gazetemiz Gündem'de TOSFED Başkanı, turizmci Serkan Yazıcı'nın Ak Parti'den Marmaris Belediye Başkan Adayı olabileceğini duyurmuş, ancak parti yetkilileri henüz isimlerin netleşmediği açıklaması yapmıştı. Yerel seçimler için çalışmalarını hızlandıran Ak Parti'de Marmaris Belediye Başkan Adayı olarak sürpriz bir ismin adı ön plana çıkmaya başladı.

Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen'in aday olacağı, seçime ittifak halinde girecek olan Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris İlçe Teşkilatı'nın da Osman Ülgen ismine sıcak baktığı ve destekleyeceği gelen bilgiler arasında.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ