03 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Marex 2009 kapılarını bugün  açıyor
31 Mart 2009 Salı 23:58

Marex 2009 kapılarını bugün açıyor

10 yıl önce çıktığı yolda hızla ilerleyen ve bugün Güney Egenin sektöründe önde gelen fuarlarından biri olan MAREX Otel Ekipmanları, Donanım Tekstil Dekorasyon ve Gıda Malzemeleri Fuarı 10. kez kapılarını bugün açıyor. 1 -5 Nisan tarihleri arasında ziyar


10 yıl önce çıktığı yolda hızla ilerleyen ve bugün Güney Egenin sektöründe önde gelen fuarlarından biri olan MAREX Otel Ekipmanları, Donanım Tekstil Dekorasyon ve Gıda Malzemeleri Fuarı 10. kez kapılarını bugün açıyor. 1 -5 Nisan tarihleri arasında ziyarete açık kalancak olan Fuar ile ilgili Marmaris Fuarcılık Genel Müdürü Volkan Gülcan bir basın toplantısı düzenleyerek bilgi verdi.
. Armutalan Camiiavlu Mevkiide bulunan Baysal tesislerinde basın açıklaması yapan Marmaris Fuarcılık Genel Müdür Volkan GÜLCAN “10. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 10 yıldır yüzlerce firmayı binlerce ziyaretçi ile buluşturan Marmaris Fuarcılık Organizasyon Ltd. Şti. 1-5 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan MAREX 2009 10. Otel Ekipmanları, Donanım Tekstil Dekorasyon ve Gıda Malzemeleri Fuarı ile yeniden Marmaris ekonomisine hareket getirecek. 97 firmanın 250 ye yakın marka ve 3000 bine yakın ürünün sunulacağı fuar Marmaris'te bir ilkide gerçekleştirerek 3 bin metrekare kapalı alana sahip özel çelik konstriksüyon membran yapı da açılacak. Armutalan Camiiavlu Mevkiide bulunan Baysal tesislerinde bir haftada kurulan dev çelik konstriksüyon membran yapı da ziyaretcileri ile buluşacak olan firma yetkilileri 2009 yaz sezonu için yeni iş bağlantıları yapacaklar.
10. Meslek yollarında Marmaris ve bölgesine bu denli kapsamlı bir fuarı kazandırmaktan son derece memnun olduklarını ve gurur duyduklarını ifade ederek "2 Yıldan bu yana ekonomideki durgunluğun hakim olduğu düşüncesiyle kabuğuna çekilen turizm sektörünün tekrar canlanmaya başlayacağı bir yıl olan 2009 da Marmaris Fuarcılık üzerimize düşen görevi yerine getirdik. Turizm verilerine göre bu sene artacak olan turist sayısı ile orantılı gerçekleşecek olan turistik tesisleşme ve hareketliliğin mutlaka tesislerdeki yenileme ve düzenlemelerede yansıyacağına inanıyoruz. Bu nedenle sektör adına yapılacak olan çalışmalarda otel, kafeterya, bar ile restoran ekipmanları ve donanımları sektöründe de pazar payının artmasına önemli etkilerde bulunacaktır. Yıllardır Marmaris ve son yıllarda da Muğla'da düzenlediğimiz fuarlar artık göstermiştir ki bölgemize daha modern ve daha iyi hizmet verilecek bir fuar kongre merkezinin acilen inşası gerekmektedir. Bu yapılacak olan Fuar ve Kongre merkezinin hem katılımcılara hem de ziyaretçilere çok daha kaliteli hizmet verilmesini sağlayacaktır" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ