07 Ağustos 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Livniyi öldürün
17 Ocak 2009 Cumartesi 21:41

Livni'yi öldürün

İranlı Üst Düzey Bir Dini Yetkili, İsrail Dışişleri Bakanı Tzipi Livni'nin Öldürülmesi Çağrısında Bulundu.

İranlı üst düzey bir dini yetkili, İsrail Dışişleri Bakanı Tzipi Livni'nin öldürülmesi çağrısında bulundu. Ayetullah Ahmed Cinnati'nin dün verdiği Cuma hutbesinde "birilerinin Tzipi Livni'yi vurmasını istediği" bildirildi.
AP, ele geçirdiği Cinnati'nin vaazın ses kaydına göre dini yetkilinin "Bu kadının resmi her gösterildiğinde gerçekten birilerinin ona kurşun boşaltmasını istiyorum" dedi. Söz konusu vaazın, Ortadoğu basınını izleyen bir kuruluş olan Ortadoğu Medya Araştırmaları Enstitüsü tarafından da tercüme edildiği ve yayınlandığı belirtildi.

Ayetullah Cinnati, İran hükümetin devrim yasalarına göre çalışıp çalışmadığını kontrol eden Muhafızlar Konseyi'nin başında bulunuyor.

YORUMLAR
biz gazzeliyiz
matbaacı süleyman
gazze de ırakta afganistanda çeçenistanda ve diğer ülkelerdeki müslüman kardeşlerimiz israil ve israiltaraftarı mason ve kendilerini birincisınıf gören adi karektersiz insan ve insanlığın yüz karası insan kılıklı vahşiler tarafından öldürüldü. Amaşunu bilsinlerki MAZLUMUN AHI KALMAZ ÇIKAR AHESTE AHESTE HEM DÜNYADA HEMDE AHİRETTE.Dünya ve Ahirette Allahın ve Bütün İnsanlığın Laneti Zalimlerin Masonların Siyonizmin Üzerine Olsun. Amin Amin Amin
18 Ocak 2009 Pazar 00:55
81.214.160.79
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ