15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kurtlar Vadisi kanal değiştiriyor
28 Ekim 2008 Salı 10:27

Kurtlar Vadisi kanal değiştiriyor

Kriz nedeniyle Show TV, indirim istedi, yapımcı şirket rotayı başka bir kanala çevirdi. Vadi'nin adresi değişecek gibi!

Show TV pek çok yapımından olduğu gibi kriz nedeniyle Kurtlar Vadisi ekibinden de bölüm başı indirim yapmasını istedi. Dizi, atv yolunda...

Show TV indirim istedi, Kurtlar atv yolunda... Ekonomik kriz, televizyon piyasasında da kendini hissettirmeye başladı. TV kanalları, ekrandaki milyon dolarlık diziler için yapım şirketleriyle birer birer masaya oturmaya başladı bile.

Bu pazarlık geçenlerde Kurtlar Vadisi'in yapımcısı Pana Film ve Show TV arasında da yaşandı. Show TV pek çok yapımından olduğu gibi kriz nedeniyle Kurtlar Vadisi ekibinden de bölüm başı indirim yapmasını istedi.

Pana Film yöneticileri ise indirim yapmayacaklarını kesin bir dille söylediler Show'a... Hürriyet gazetesinde yer alan iddialara göre yapımcı şirket, Show TV'den istediğini alamayınca rotayı rakip kanal atv'ye çevirmiş. Yine aynı iddialara göre dün bu görüşme yapıldı. Öyle gösteriyor ki Vadi, krizden çok fazla etkilenmeyecek sadece adres değiştirmiş olacak.

YORUMLAR
hata yaparlar
kaya gürler
ben iyi bir kurtlar vadisi izleyicisi olarak bu degişimin biraz siyasi oldugunu düşünüyorum ve benim gibi düşünen cok sayıda izleyiçi var acaba atv gurubu bankalardan aldıgı bedava krediylemi ödemeyi düşünüyor şahsım adına bu degişim olursa KURTLAR VADİSİNİ izlemeyecegim herşey para degil hamdolsun sizlere bişey olmaz sizi bu ülkeye tanıtanlara yanlış yapmamanızı tavsiye ederim.
28 Ekim 2008 Salı 11:31
85.96.133.188
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ