12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Kriz varsa çare de var’
29 Mayıs 2009 Cuma 15:15

‘Kriz varsa çare de var’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) önderliğinde “Kriz varsa çare de var'' sloganıyla başlatılan ve 5 hafta süreceği belirtilen kampanyaya Marmaris Ticaret Odası (MTO) yönetimi ve Belediye Başkanı Ali Acar da destek verdi.Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) önderliğinde “Kriz varsa çare de var'' sloganıyla başlatılan ve 5 hafta süreceği belirtilen kampanyaya Marmaris Ticaret Odası (MTO) yönetimi ve Belediye Başkanı Ali Acar da destek verdi.


GENİŞ TABANLI KAMPANYA
Ülke genelinde “Üreten Türkiye Platformu”, HAK-İŞ, TÜRK-İŞ, TESK, TİSK, KAMU-SEN, TÜSİAD, MÜSİAD, Başbakan Recep Tayyio Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın da destek verdiği kampanya kapsamında Başkan Ali Acar ile Başkanları Mehmet Baysal'ın beraberindeki MTO yönetimi, çarşı girişinde buluştu.

YERLİ MALI KULLANMALI
Gazetecilere konu hakkında bilgi veren MTO Başkanı Mehmet Baysal, kampanyanın amacının, alım gücü olanların alımlarını ertelememesini sağlayarak ekonomik krizden çıkışı sağlamak olduğunu belirtti. Baysal, alışverişin de Türkiye inansının alın teriyle üretilmiş yerli malı ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini de vurguladı.

ALDIKLARINI BAĞIŞLADILAR
Açıklamanın ardından Acar ve Baysal ile beraberindekiler çarşıdaki dükkanlardan alış veriş yaptı. Baysal, aldıkları ürünü Türkiye Kimsesizler ve Güçsüzler Yardım Vakfı Marmaris Şubesine bağışlayacaklarını açıkladı. Bu arada MTO personeli, çarşıda, 'Kriz var ise çare de var'' kampanyasının afişlerini dağıttı. Dağıtılan afişler dükkanların camlarına yapıştırıldı. (Ahmet IRMAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ