21 Ekim 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme
06 Eylül 2013 Cuma 09:28

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Yaptırılması İçin 10 Sebep 1) Borcunuz her ay üzerine eklenen faizlerin ağırlığı altında ezilmekten kurtulur.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Yaptırılması İçin 10 Sebep 1) Borcunuz her ay üzerine eklenen faizlerin ağırlığı altında ezilmekten kurtulur. Bir kereye mahsus olarak ilave edilen yüzde 12 vade farkı dışında herhangi bir ekstra ödeme yapmanız gerekmez. 2) Kredi kartı taksitlendirme işlemleri sizi şaşırtacak kadar kısa bir sürede gerçekleştirilir. 3) İşlemler için yapmanız gerekmeyen şeyler hakkında şöyle bir liste sunabiliriz: Gelir belgesi vb. bir evrak sunmanız gerekmez. Kimseyi size kefil olması için ikna etmeye çalışmanız gerekmez. Kredi kartınızı veya şifresini başkalarına vermeniz gerekmez.

Şehir dışındaysanız veya çevrenizde kredi kartı borç taksitlendirme yapan bir firma yoksa yollara düşmeniz gerekmez. 4) Bu hizmetten faydalanmaya karar verdiğinizde sizi yorabilecek tek şey kartınızı taksitlendirmek için sağlam ve güvenilir bir firma arayışına girmektir. Bunu yapmanızı özellikle ve önemle tavsiye ederiz. Bunun dışında sizi yoracak, uğraştıracak, zamanınızı alacak hiçbir şey yapmanız söz konusu değildir. 5) Kredi kartı taksitlendirme yaptırabilmeniz için kartınızın kullanıma açık durumda olması yeterlidir. Bu temel koşul mevcut olduktan sonra borçlu kartlarınızın kaç tane veya borcunuzun ne kadar olduğu hiç fark etmeksizin taksitlendirme yaptırabilirsiniz.

6) Kart taksitlendirme için ödeyeceğiniz yıllık yüzde 12 faiz bankaya ödeyeceğiniz yıllık faiz oranının 5 Kat altındadır. 7) Kart borcunuz çok yüksek bir rakamsa kişiye özel ödeme kolaylığı avantajlarından faydalanabilirsiniz. 8) Kredi kartı taksitlendirme hizmetinin size sunduğu avantajlar arasında erteleme kampanyaları da bulunmaktadır. Bu kampanyalardan faydalanarak borcunuzu ödemeyi 2,3 veya 4 ay öteleyebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun bu hizmetten ve ek avantajlarından faydalanabilirsiniz.

9) Taksitlendirme yapan firmaların yetkilileri aklınıza gelebilecek her soru için size bilgi vermeye ve gerekirse size özel çözümler sunmaya hazırdır. 10) 12 ay taksit ve bu takside uygulanan yıllık yüzde 12 faiz çoğunlukla tercih edilen bir durum olduğu için örnek verilmektedir. Taksitlerin sayısı isteğinize bağlı olarak farklılaştırılabilir. Bilgi İçin http://www.kredikartitaksitlendirme1.com/

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun.
RÖPORTAJ