07 Haziran 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KORAY ERKAN ve UNİSEX PODYUM !
08 Ekim 2014 Çarşamba 17:10

KORAY ERKAN ve UNİSEX PODYUM !

Türkiye nin ilk LGBT defilesi yapılıyor ! 20 KASIM 2014 tarihinde,ŞİŞLİ KÜLTÜR MERKEZ'inde düzenlenecek olan defileyi LGBTİ Aktivisti Öykü AY düzenliyor ve bir çok manken podyuma çıkıyor!
2012 tarihinde Türkiye'nin en genç modacısı tesciline layık görülen ve 2013 tarihinde de Dünya'nın en genç modacısı ünvanını alan ve dünyanın ilk UNİSEX mankeni ANDREJ PEJİC'e benzetildikten sonra modacılığı bırakıp UNİSEX mankenlik yapmaya başlayan Koray ERKAN'da,TÜRKİYE'nin ilk UNİSEX mankeni olarak podyumda olacağını,geçtiğimiz günlerde yaptığımız keyifli röpörtajda dile getirdi ! 
LGBT örgütü'nün sesi Öykü AY'la tanıştıktan sonra bu defileye UNİSEX manken olarak dahil olduğunu söyledi ve konuşmalarına şöyle devam etti ; Sevgili LGBT'liler sakın korkmayın,bizler sizler için buradayız,sizlerde bizler için!
 
Yani hepimiz birbirimiz için yaşamak zorundayız.İlk zamanlarda ki gibi değil hiç bir şey,önce ilk eş cinsel evlilik,ardından ilk Transfashionshow defilesi ! Bunun için tekrardan sevgili Öykü AY'a hepimiz adına teşekkür ediyorum.Bunlar önemli gelişmeler arkadaşlar,yalnız değiliz,LGBT güçlü,LGBT ölümsüz,LGBT dost ve LGBT bir nefes! O gece orada gururla yürüyeceğiz ve herkese, tüm dünyaya ''Biz Buradayız'' diyeceğiz,dedi !
 
Türkiye'nin ilk LGBT defilesi'nin en büyük amacının sosyal yardımlaşma olduğuna dikkat çeken UNİSEX manken Koray ERKAN,çok yakında ANDREJ PEJİC ile tanışabileceğini ve röpörtaj yapabileceğini de dile getirdi.
oykuayfoto.jpg
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ