02 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kolejde kaynaşma etkinliği
24 Kasım 2008 Pazartesi 19:36

Kolej'de kaynaşma etkinliği

Marmaris Koleji okul aile birliği tarafından okulda eğitim gören öğrenciler, öğrenci velileri ve öğretmenlerin katıldığı kaynaşma toplantısı düzenlendi.

Grand Yazıcı Otel'de gerçekleşen etkinlikte konuşan Marmaris Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Zeycan Alkani en büyük hedeflerinin okulun sınırları içerisinde bir botanik bahçe yapmak olduğunu söyledi. İlköğretimde ve Lise bölümünde şu anda 237 öğrencinin eğitim gördüğünü belirten Aklan, “Yeni seçilen Okul Aile Birliğimize ve Okul Müdürümüz Günnur Yıldırım başta olmak üzere, herkesten yardım almaktayız. Öğretim ve Eğitimimizi 60 civarındaki öğretmen ile yardımcı personelle yürütmekteyiz. Önümüzdeki günlerde yılbaşı civarında okulumuzda bir kermes yapacağız. Çevre bilinçlendirilmesi için bilim insanları tarafından bir konferans düzenleyeceğiz. En büyük hedefimiz ise okul sınırları içerisinde botanik bahçesi yapmaktır” dedi.

Etkinliğe katılan öğrenciler daha sonra bir kısmı sinema seyrederken diğer bir kısmı da 13 kişiden oluşan Marmaris Palace animasyon ekibi tarafından sahnelenen tiyatro oyununu seyrettiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ