25 Ekim 2014 Cumartesi

Arascan DÖNMEZ / yazar

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kırmızı bala mı evet, Jonah Falcon’a mı?

05 Aralık 2013 Perşembe 18:07

Sosyal medyada bir reklam bombardımanı ki sormayın. Keşişkülahı ekstreli kırmızı bal birden hayatımıza girdi. Askında hep bizimleydi de, bu kadar bize değildi. Bir adam, Jonah Falcon o balın reklam yüzü olana kadar. Reklama her ne kadar penisi ile konu olsa da bu artık ne satıcının ne de alıcının umrunda. Kırmızı bal bu aralar çok iş yapıyor malum. Peki ama Jonah Falcon, o ne yapıyor?Ya siz? Siz neye “evet” diyorsunuz sahi, bala mı, Falcon’a mı?

attachment.jpg

Büyük penis rüyası olanlara, Falcon!

Eğer reklam kampayasının bir sonucu değilse, Havaalanında XRAY Cihazından geçerken güvenliğin dikkatini çekmesi üzerine tamamen soyundurulan Falcon cihaza standartın üstünde büyüklüğe sahip penisi ile damgasını vurdu. Soyunduğunda görüldü ki, o büyük ve belirgin olan cisim aslında kendi cinsel organıydı. ABD’de büyük sükse yarattı ve bir anda “büyük penis rüyası” kuranların kurtarıcı olması için adına bir dizi plan ve temeli sağlam projeler başlatıldı. Nasıl başlamasın ki. Eğer bu bir performans sanatçısı olsaydı yaptığının adına performans der, biçimsel olarak ele alır, üzerine kafa patlatırdık ama görülen o ki, Falcon soradan bir adam performans sanatı ile uzaktan yakından alakası yok. Orasına burasına salatalık, patlıcan da yerleştirmemiş anlaşılan ya da en büyüğünden bir vabratör. Bu basbayağı onun ki. Yani günden güne uzayan uzvunun giderek mağduru oldu ve bir XRAY cihazı bile karşısında dumura uğradı.

doctor-tech-scientist.jpg

Falcon: 35 cm’i bulur!

Birçok televizyon kanalına katılan ve gazeteydi, mecmuaydı, haber portalıydı konuşmadık yer bırakmayan Falconkonuşmacı olduğu bir yerde sahip olduğu penisin ölçüsü sorulduğunda normal halinin 20.5 cm olduğunu ama ereksiyon halinde ise bu uzunluğun 35 cm’i bulduğunu açıkladı. Normal bir cinsel organın ereksiyon halinde iken 14-18 cm olduğunu savunan doktorlar da Johan’ın 34.5 cm’lik penisi ile hayrete düştüler, adeta afalladılar.

jonah-falcon_332984.jpg

Büyüklüğün sebebi, Çin’deki kırmızı bal mı?

Jonah Falcon hakkında daha çok bilgi edimek için sadece sosyal medyada yazılanları değil, yerli ve yabancı basında çıkan haberleri de inceledim. İlk olarak şu kırmızı bal adı verilen ve içeriğine bitkisel bir kür demekte sakınca görmediğim ürünü kendisi açıklamış “kullanıyorum” diye. Yaptığı bir ropörtajda “keşişkülahı ekstreli kırmızı bal”ı, Çin’de kaldığı süre içerisinde sürekli olarak tükettiğini ve zamanla büyümeye başladığını gördüğünü söyledmiş. Haftada bir kavanoz yediğini ve hem kendisini çok dinç ve kuvvetli hissettiğini hem de ilişki sırasında inanılmaz performans yaşadığını anlatmış.

epimedium_grandiflorum_leaf.jpg

Bu bir iş, o da oyuncusu değilse..

Buraya kadar olan kısımda bence hala bir sorun yok. Bir balı üretici firma patlatsın diye bu kadar işe soyunulduysa ve Falcon’da bir ajanstan seçilip para karşılığı bu işin oyuncusu yapıldıysa, reklamın gücü üzerinden ilerleyip tartışmaya başka bir pencere açmak gerekir. Reklam verenler ve alanlar kendi aralarında paslaşırlar, benim de konum ama karışmam, dinlerim keyifle.

blxt-k-ciaaq_u_.jpg

Yok bu değil de, gerçekten XRAY cihazından geçemeyen bir adamın soyunmasıyla başlayan bir serüvense, tek kelimeyle efsane. Gelelim efsaneyi efsane yapan şeye, kırmızı bal dedikleri şu bitkisel kürün özelliklerine.

Bir kırmızı bal ki...

Bu keşişkülahı ekstreli kırmızı bal dedikleri şey, glikozitler, icariin ve noricariin içerirmiş. Merak edenler bu içerikte yazan şeylerin ne olduğunu öğrensinler, yerim dar detaya giremeyeceğim. Etkili bölümü % 3 ve türüne göre daha da fazla ikariin (icraiin) içeren kurutulmuş yapraklarıymış, öğrendim. Çok güçlü bir cinsel uyarıcı (afrodizyak) ymış. Normal’den yedi Kat daha hızlı ve güçlü performans sağladığı, cinsel organ’da enine ve boyuna büyüme gerçekleştirdiği, sperm sayısını srttırdığı (Çocuk Sahibi Olmak İsteyenler İçin), vücudu dinç tuttuğu, yorgunluk hissini ortadan kaldırdığı ve geciktirme özelliğine sahip olduğu tespit edilmiş!

jonah-falcon-713034l.jpg

Doktorlar da mı “kırmızı bal” a tapıyor?

Eğer haber kaynaklarım doğruysa ve biri bile beni yanıltmıyorsa ABD’de cinsel sağlık uzmanı doktor Dr. Jeffrey Nighten tarafından geliştirilen bir formül ile Epimedium (keşişkülahı) özel içerikli kırmızı bal’a dönüştürülmüş. Kırmızı bal (RedHoney) ‘in özelliği epimedium ‘un acı özelliğini bastırabilmesiymiş ve dilenildiği zamanda dilenildiği kadar yenilebilirmiş.

Haftalık olarak hazırlanmış olan küçük kavanozların her birisi 1 haftalıkmış. Dr. Jeffrey Nighten bir ay’da beş kavanoza kadar kullanım sağlanabileceğini ve otuz günün sonunda 4 cm’e kadar büyüme ve 1 cm kadar da genişleme olduğunun gözlemlenebileceğini söylemiş. Kasım ayı başında Türkiye’ye giriş yapan redhoney (kırmızı bal) aslında bir bal değil fakat yeniliş açısından bal’ı andırdığı için kendisine redhoney (kırmızı bal) adı verilmiş.

Eczanelerde neden yok diye sordum!

Her zaman soru sormayı severim. Karşımdakini bıktıracak, beni biriyle bir iş yapmaktan vazgeçirecek kadar. İlk sorum, “bunun etkilerini görenler var mı ve nerelerde ne kadar işe yarayış, ne miktarda tüketilmiş” ti. Araştırmalarım devam ettikçe karşıma inanılmaz şeyler çıktı. M.Ö Çin’de Çocuk Sahibi Olmayan ve Cinsel Organı çok küçük olan kişilerde Epimedium (Keşişkülahı / Kırmızı Bal) kullanılırmış.ABD’de 2011’den sonra 7.231.245 adet satın alınmış.

Falcon, “arz-talep” için biçilmiş kaftan!

Johan Falcon TV kanalında Keşişkülahı’ı söylediğinde o gün içerisinde 975.522 adet satılmış. Kullananların %95 ‘i memnun ve ortalama 3.7 cm büyüdüğü kanıtlanmış. Bir başka önemli sorum “neden eczanelerde göremedik bu ürünü” oldu. Soruma cevap başta orta inandırıcılıkta gelse de, “herkes benim kadar cesur değilse, evet inandırıcılığı olan bir cevap” dedim sonra.

O cevap!

Meğer, Türkiye’de resmi satışın yalnızca internetten gerçekleştiriliyor olması Türklerin utangaçlığındanmış. Çoğu insanın Eczane’den bu gibi bir ürünün talebinde bulunamayacağını düşündüklerinden satışı yalnızca internetten sürdürüyorlarmış.

Aklı penisinden kısa olanlar var!

Falcon’un XRAY cihazında başına gelene mi üzüleyim yoksa kırmızı balın bu kadar işe yarayan birşeyse patlamasına, hayatımızdaki yerini sağlamlaştırmasına mı sevineyim? Yoksa neden önemli ama bu kadar bir penis boyu deyip aklı penisinden kısa olanları düşünüp masaya yatırarak konunun içinden ama aslında dışından mı gideyim, bilemedim!

Johan Falcon şimdi ne yapıyor?

Şu anda ben bu yazıyı yazarken bile sosyal medyada bir reklam bombardımanı ki sormayın. Keşişkülahı ekstreli kırmızı bal birden hayatımıza girdi. Aslında hep bizimleydi de, bu kadar bize değildi. Bir adam, Jonah Falcon o balın reklam yüzü olana kadar. Reklama her ne kadar penisi ile konu olsa da bu artık ne satıcının ne de alıcının umrunda. “Kırmızı bal” bu aralar çok iş yapıyor. Peki ama Jonah Falcon, o ne yapıyor? Ya siz? Siz neye “evet” diyorsunuz sahi, bala mı, Falcon’a mı?

Falcon hakkında daha çok bilgi için: https://www.youtube.com/watch?v=PQzI2_kp4QU#t=574

Yarın: ArasCan Dönmez, yarın yönetmen Çağan Irmak’ın son filmi “Tamam mıyız?” ile ilgili değerlendirme yazısı ile karşınızda olacak.

Tekrar Görüşene Kadar:

https://www.facebook.com/kiracd

https://twitter.com/ArascanDnmez

kiracdonmez@gmail.com

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Sitemizi nasıl buluyorsunuz?
RÖPORTAJ