07 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kılıçdaroğlu kavga için gün verdi
23 Eylül 2008 Salı 15:23

Kılıçdaroğlu kavga için gün verdi

Kılıçdaroğlu Fırat'a "baron" diye hitap etti. Bir gün daha izin verdi. Bakın perşembe günü neler olacak?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kendisini müfteri ilan eden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat'ı Uğur Dündar'ın yönetiminde canlı yayında karşılıklı tartışmaya davet etti.

Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

"Sayın Mehmet Mir Dengir Fırat üçüncü soruma cevap vermiyor. İki soruma bir şekilde yanıt verdi. Şimdi üçüncü sorumu yeniliyorum. Yüreği yetiyorsa bu soruya da yanıt verir. "Sayın Mehmet Mir Dengir Fırat Sizin iftira attığınızı sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla kanıtlarsam ne yapacaksınız? Kendine de müfteri diyecek misiniz"

PERŞEMBE GÜNÜ CANLI YAYINA BEKLİYORUM

Sayın Mehmet Mir Dengir Fırat'a bir gün izin veriyorum. Çarşamba günü yanıt vermezse, perşembe günü saat 14:30'da burada sayın Uğur Dündar'ın yöneteceği canlı yayında kendisini bekleyeceğim. Dündar'ı seçmemizin sebebi yılların gazetecisi olmanın yanı sıra tarafsızlığınıza inandığım içindir."

UYUŞTURUCU BARONU MU?

Kılıçdaroğlu gazetecilerin sorduğu "Fırat'a baron diye hitap ettiniz. Uyuşturucu baronu mu demek istiyorsunuz" sorusuna "Ben sadece baron dedim. Bakalım Fırat ne diyecek" diye yanıt verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ