21 Mayıs 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kenton, Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2018’de yerini alıyor
11 Nisan 2018 Çarşamba 12:58

Kenton, Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2018’de yerini alıyor

Kenton Gıda, yenilikçi ürünleri ile İstanbul Haliç Kongre Merkezin’de 11-12 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yerel zincir marketler, 11-12 Nisan tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde 10'uncu kez bir araya gelecek. TPF tarafından düzenlenen YZB 2018, üreticiden tedarikçiye, perakendecilerden sektöre hizmet sunan firmaları aynı çatı altında buluşturacak. Türkiye’nin yerli ve köklü markası Kenton da bu etkinlikte standıyla yer alacak.

Kenton Gıda Pazarlama Müdürü Esin Setol yaptığı açıklamada; ‘’Perakende sektör profesyonellerinin yer alacağı bu etkinlikte olmaktan gurur duyuyoruz. YZB Fuarı sektörün gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır. Fuarda T27 nolu standımızda yeni ürünlerimizin tadımını yerel zincir market temsilcileri ve sektörün önde gelen üretici markaları ile beraber gerçekleştireceğiz. Yeni ürünümüz Manolya Puding başta olmak üzere, ürünlerimizi denemek isteyen herkesi standımıza bekliyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ