04 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Kendilerine destek veren gruplara zarar veriyorlar”
23 Mart 2009 Pazartesi 00:04

“Kendilerine destek veren gruplara zarar veriyorlar”

Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir ve ekibi basın mensuplarına Green Beach restoranda kahvaltı verdi. Özdemir diğer Belediye Başkan Adaylarına atıfta bulunarak “Başlangıçtan bu yana Sayın Ali Acar ve Doğan Tugay b
Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir ve ekibi basın mensuplarına Green Beach restoranda kahvaltı verdi. Özdemir diğer Belediye Başkan Adaylarına atıfta bulunarak “Başlangıçtan bu yana Sayın Ali Acar ve Doğan Tugay birbirilerini eleştiren ve zorlayan açıklamalar yapmadılar. Kadem Mete bile Doğan Tugay'dan daha fazla sert açıklamalarda bulundu. Aralarında örtülü duygusallık bağı var. Birbirlerini eleştirmeye kıyamıyorlar. Kendilerine destek veren gruplara zarar veriyorlar” dedi.

Siyasi Parti Belediye Başkan Adaylarının seçim çalışmaları hızlandı. Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Green Beach restoranda basına kahvaltı verdi. Kahvaltının sona ermesiyle Özdemir basın mensuplarının oylarına talip olduğunu ifade etti ve şöyle devam etti. “Beni Kaymakamlık görevini yapar iken de biliyorsunuz. Ben her zaman basının haber alması ile kamunun haber alması birbirini tamamladığını düşünüyorum. Seçim sürecini başından itibariyle hep birlikte takip ediyoruz. Ak Partinin adayının daha kesinleşmediği günlerde Sayın Ali Acar'ın sohbetini izliyorum. Sayın Acar, sohbetinde Doğan Ağabey bizim büyüğümüzdür. Turizmdeki başarısıyla tektir. Temennah çekiyordu. Başlangıçtan bu yana Sayın Ali Acar ve Doğan Tugay birbirilerini eleştiren ve zorlayan açıklamalar yapmadılar. Kadem Mete bile Doğan Tugay'dan daha fazla sert açıklamalarda bulundu. Aralarında örtülü duygusallık bağı var. Birbirlerini eleştirmeye kıyamıyorlar. Kendilerine destek veren gruplara zarar veriyorlar.

Ayrıca Sayın Doğan Tugay, Aksaz'dan yapılacak olan Turizm yolunun hayal olduğunu, gerekli kurumlarla görüşülüp izin alınmadığını, Seçimi kazandıkları taktirde Hükümete bu projeye sunacaklarını geçenlerde ifade etti. Sayın Doğan Tugay, seçim çalışmalarına bu tür projelerle başlamıştı. Bilbordlar da bu yolun yapılacağı söylüyordu. Bununla birlikte elle tutulan bir projelerinin olmadığı ortaya çıktı. Tabi bu benim şahsi görüşümdür.

Ben Sayın Ali Acar'ın 2004 yılındaki seçim bildirgesinde yapacağım deyip de yapamadıklarının hesabını halka çıkıp açıklaması gerektiğini söylemiştim. Ve bu sözümü yineliyorum. Yapamadıklarının hesabını çıkıp halka veremeyen bir adayın bir beş yılda yönetimi alması hayalden başka bir şey değildir.

Her zaman söylüyorum, Marmaris halkının oylarını gıda maddeleriyle veya çeşitli oyunlarla satın alınamayacağı kesindir. Bu sükutu ikrardır. Başarısızlığı tescillenmiş bir iktidarın Marmaris'te yönetime gelmesi düşünülemez. Biz ekibimizle diri, canlı ve coşkulu bir şekilde geliyoruz.

Hepinizin bildiği gibi 24 Mart Salı günü saat 14.00'de Türkiye'nin güçlü ses sanatçılarından Ferdi Tayfur, Atatürk meydanın konser verecektir. Bütün halkımız davetlidir” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ