03 Haziran 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kelebeğin Rüyası Hollywoodu Büyüledi
24 Ağustos 2013 Cumartesi 13:46

Kelebeğin Rüyası Hollywood'u Büyüledi

2013 yılının en çok konuşulan filmi “Kelebeğin Rüyası” Los Angelas’ta özel bir gösterime ev sahipliği yaptı.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat'ın paylaştığı, 2013 yılının en çok konuşulan filmi “Kelebeğin Rüyası” Los Angelas’ta özel bir gösterime evsahipliği yaptı.

Quinn Studios tarafından gerçekleştiren gösterime, Golden Globe ve Oscar jüri üyeliği de yapmış pek çok önemli isim ve sektörün önemli uluslararası gazetecileri katıldı.
 
"Film Ödül Kazanmak İçin Herşeye Sahip"
Filmin uluslarası tanıtımı da yürüten Quinn Studios başkanı Valentina Castellani-Quinn geceyle ilgili şunları söyledi: “İnanıyorumki bu film Oscar ve Golden Globe’da En İyi Yabancı Film ödülünü kazanmak için ihtiyaç duyulan her şeye sahip. Filmin kalitesi harikulade, üç esas aktörün muhteşem oyunculuğu, samimi, mükemmel akıcı hikayesi seyirciyi trajediden aşka, gülmekten ağlamaya sevkediyor.
 
 Yılmaz evrensel bir hikayeyi, aşkı, hayatı ve sanatı anlatmanın büyülü yolunu bulmuş. Herkesin ve özellikle Amerikan halkının geleneksel ve evrensel değerleri birlikte işleniyor. Kolayca bağlanılıyor, filmde ana dil unutuluyor ve izleyenleri duygularıyla başbaşa bırakıyor. Tüm bunlar yabancı bir film için Oscar kazanmanın önemli koşulları.”
 
Türkiye'de 11 Ekim'de Yeniden Vizyona Girecek
Filmi temsilen gösterime katılan başrol oyuncusu Belçim Bilgin tüm konuklarla tek tek ilgilendi ve sohbet etti. Tüm oyuncular adına övgüleri Bilgin kabul etti. Konuklar evsahibeliğinin yanı sıra, oyunculuğu ile ilgili de Bilgin’i tebrik ettiler ve “ kamerayı seven ve içindekini yansıtan bir oyuncu” olarak tanımladılar.
 
11 Ekim’de Türkiye’de yeniden vizyona girecek olan Kelebeğin Rüyası, Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğinin yanı sıra, oyunculukları, görüntüleri ve hikayesinin şiirsel sunumu ile tebrik edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ