15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaymakam Aksoy: Milletimizin yazdığı 15 Temmuz Destanı Türkiye’nin yarınlarına bırakılmış en kutsal ve en anlamlı miraslarından olmuştur.
15 Temmuz 2020 Çarşamba 12:10

Kaymakam Aksoy: Milletimizin yazdığı 15 Temmuz Destanı Türkiye’nin yarınlarına bırakılmış en kutsal ve en anlamlı miraslarından olmuştur.

Marmaris Kaymakamı Aksoy’un 15 Temmuz Mesajı

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla yayınladığı mesajda, Türk halkının Türk halkı, terörist grupların topraklarımızda yeşermesine izin vermeyeceğini belirterek, “Aziz Milletimiz gereken cevabı vermiş ve vermeye de devam edecektir” ifadesini kullandı.

Kaymakam Aksoy’un mesajında şu sözler yer aldı: Türk halkı çok daha güzel hedeflere el birliğiyle ulaşacaktır

“Milletimizin varlığına, Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne, Devletimizin bekasına yönelik Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ/PDY) hain darbe girişimi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Aziz Milletimizin iradesi ile bastırılmıştır. Devletimizin ve Milletimizin birliğine, Ülkemizin bütünlüğüne ve kardeşliğimize kast eden saldırılara ve terör eylemlerine karşı, Aziz Milletimiz gereken cevabı vermiş ve vermeye de devam edecektir. Milletimizin yazdığı 15 Temmuz Destanı Türkiye’nin yarınlarına bırakılmış en kutsal ve en anlamlı miraslarından olmuştur. Türk halkı çok daha güzel hedeflere el birliğiyle ulaşacaktır. Terör saldırıları ülkemizin huzurunu, milletimizin birliğini ve barış içinde yaşamasını, kardeşlik hukukunu asla yok edemeyecektir. Türk halkı, FETÖ ve diğer terörist grupların topraklarımızda yeşermesine izin vermeyecektir.

15 Temmuz 2016 tarihinde, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) tarafından milli iradeye, demokrasiye, Ülkemizin birliği ve bütünlüğüne karşı gerçekleştirilen hain darbe girişiminde vermiş oldukları destansı mücadele sonrası hayatını kaybeden tüm demokrasi şehitlerimize Allah’ tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milletine sabır, gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum.”

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ