11 Ağustos 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KAYMAKAM AKSOY DUYARSIZ KALMADI!
11 Temmuz 2020 Cumartesi 16:16

KAYMAKAM AKSOY DUYARSIZ KALMADI!

AK PARTİ Marmaris Belediye Meclis Üyesi Ayşegül Mungan,Josephine Demir’in duyurduğu 7 hayvan şikayeti için Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy’la görüşüp, köpekleri kapalı oldukları yerden alarak Hayvan Barınağına teslim edilmesini sağladı.
Josephine Demir adlı hayvansever Sosyal medya hesabından duyurduğu: “Beldibi Mahallesi Orman teknikerleri sitesinde,
bu yavrular yaklaşık 7 aylık, anneleri yaklaşık 4 hafta olduklarında zehirlenmiş ve ölmüşler, şimdi 11 tanesi vardı.  7, diğerlerine ne olduğundan emin değil.  Satmış veya ölmüş,  küçük bir alanda yaşıyorlar. İdrar kokuyor ve su yoktu. Kelimenin tam anlamıyla yürek parçalayıcı, hepsi bu küçük alanda sıkışmış durumdalar ve dışarı çıkmıyorlar. Aslında birkaç gün boyunca kapıyı kapattılar. Birinin havlaması hakkında şikayetçi olduğunu varsayıyorum. Böylece eğer onları durduracaklarını düşünmeleri gerekir. Hava girmeden ne kadar sıcak olması gerektiğini hayal edebiliyor musun” şeklinde ki paylaşımına hemen cevap gecikmedi. 
 
107799281_10157597331341699_7758526569798173354_o.jpg
 
AK PARTİ Marmaris Belediye Meclis Üyesi Ayşegül Mungan,  Josephine Demir’in duyurduğu 7 hayvan şikayeti için Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy’la görüşüp, köpekleri kapalı oldukları yerden alarak Hayvan Barınağına teslim edilmesini sağladı.  
 
Meclis Üyesi Mungan görüşmeleri açıkladı: “Marmaris gündemine düşen hayvan şikayetine Kaymakamımız Ertuğ Şevket Aksoy sessiz kalmamıştır. İlçe Tarım ve Orman Müdürü Nejmettin Kaya,  İlçe Müdürlüğünden Veteriner Hekimler Serkan Çöpoğlu ve Çağdaş Emre Şarvan eşliğinde olay yerine bizzat gelerek, 7 Adet Köpeğe el koymuş ve Hayvan Barınağına teslim etmiş ayrıca hayvan sahibine de gerekli idari para cezası kesmişlerdir” şeklinde duyurdu.
Sayın Kaymakamımız Ertuğ Şevket AKSOY ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Nejmettin KAYA'ya teşekkür ederiz.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ