16 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaya “Eraslan’a yapılan saldırıyı kınıyoruz”
15 Mart 2009 Pazar 23:13

Kaya “Eraslan’a yapılan saldırıyı kınıyoruz”

CHP İlçe Başkanı Yamaç Kaya, Cumhuriyet Halk Partisi Beldibi Belediye Başkan Adayı Sayın Ali Eraslan'a yapılan sözlü ve fiili saldırıyı kınayan bir basın açıklaması yaptı. Kaya açıklamada “Sayın Ali Eraslan'a yapılan sözlü ve fiili saldırıyı kınıyoruz” deCHP İlçe Başkanı Yamaç Kaya, Cumhuriyet Halk Partisi Beldibi Belediye Başkan Adayı Sayın Ali Eraslan'a yapılan sözlü ve fiili saldırıyı kınayan bir basın açıklaması yaptı. Kaya açıklamada “Sayın Ali Eraslan'a yapılan sözlü ve fiili saldırıyı kınıyoruz” dedi.

CHP İlçe Başkanı Yamaç Kaya, geçtiğimiz günlerde bir kahvede Halk Partisi Beldibi Belediye Başkan Adayı Sayın Ali Eraslan'a yapılan saldırıyı kınadıklarını belirten bir basın açıklaması yaptı. Kaya “Cumhuriyet Halk Partisi Beldibi Belediye Başkan Adayı Sayın Ali Eraslan'a yapılan sözlü ve fiili saldırıyı kınıyoruz!

Bu saldırı sadece şahsa yapılmış değil, CHP örgütüne ve demokrasi anlayışına yapılmış bir saldırıdır. Demokrasinin ve hukukun üstünlüğünü kabul edememiş, içine sindirememiş liderlerin verdikleri tehdit içerikli mesajlar sonucunda tabanlarında bu gibi olayların meydana gelmesi kaçınılmaz olmuştur.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu güne kadar tarafımıza, gerek ilçe başkanı gerekse üyeleri tarafından yapılan sözlü saldırılar karşısında soğukkanlılığımızı ve demokrasiye, hukuka olan inancımızı koruduk ve koruyacağız!

Fakat Cumhuriyet Halk Partisi'nin üyesi ve Mustafa Kemal'in yol arkadaşlarına karşı girişilen hukuka aykırı hiçbir harekete, hukuka bağlı olarak sessiz kalamayacağımızı, üyelerimizin ve Mustafa kemal'in yol arkadaşlarının sonuna kadar yanında olduğumuzu, hiçbir kendini bilmezin şüphesi olmaması gerektiğini açıkça bildiririm. Bu tür hareketler Mustafa Kemal'in, yol arkadaşlarının ve Cumhuriyet Halk Partisi'ni asla yıldıramayacaktır!

Bu olay, her fırsatta mağdur rolü oynayan ve halkı bu şekilde kendi yanına çekmeye çalışan AK Parti'nin aslında mağdur olmadığının açık delilidir” dedi.

YORUMLAR
ah
Ahmet SOLMAZ
Başkan adayları,Partiler ekmek arası dağıtıyor,seçilincede yüküyle götürüyor,ee biz azıcık yemek için koşuyoruz,onlarda dağıttığının karşılığını seçilince alıyorlar,önce kendimizi suçlayalım.
artık uyanalım,rahat olamıyacaz.çünkü insamnlar aç.hırsızlık,gasp geliyor,ee olacak okadar.sistem bunu hazırlıyor.
21 Mart 2009 Cumartesi 20:17
88.242.25.251
YANLIŞ KONUŞMALAR VE ABARTILI YORUMLAR
BELDİBİLİ
beldibili kardeşlerim lütfen bazı insanların oyununa gelipte siyaset için birbirimizi üzmeyelim . O kişilerede fırsat vermeyelim .Yalan motorları beldibinde çevre kirliliği oluşturmaya çalışıyor beldibililer dikatlı olun. hepimiz kardeşiz unutmayalım
16 Mart 2009 Pazartesi 17:26
88.242.29.59
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ