11 Ağustos 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karakuş “Her Sağlıklı İnsan Bir Engelli Adayıdır”
04 Aralık 2019 Çarşamba 12:18

Karakuş “Her Sağlıklı İnsan Bir Engelli Adayıdır”

Edissa Estetik ve Güzellik merkezi genel müdürü Ebru karakuş ile Kalk gidelim dizinde Perihan karakterine hayat veren Öznur ön, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle Muğla Özel Eğitim Uygulama Okulunu ve Muğla Engelliler derneğini ziyaret ettiler.

Edissa Estetik ve Güzellik merkezi genel müdürü Ebru karakuş ile kalk gidelim dizisinde Perihan karakterine hayat veren  Öznur ön, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle Muğla Özel Eğitim Uygulama Okulunu ve Muğla engelliler derneğini, ziyaret ederek çiçek  ve Çikolata  takdim ettiler.

 

Muğla Özel Eğitin ve Uygulama Okulunu ziyaret eden Edissa Estetik ve Güzellik merkezi Genel müdürü Ebru karakuş ile Kalk Gidelim dizi oyuncusu Öznur ön, Okul müdürü Ercan kılınç  ve Menteşe ilçe Millieğitim müdürü Soner kaya ile sohbet ederek, çocuklar ile resim çektirdiler.

Edissa Estetik ve Güzellik merkezi genel müdürü Ebru karakuş “biz her zaman Edissa olarak Muğla, Marmaris ve Fethiye şubelerimizde, engelli çocuklarımızın kişişel bakımları için her türlü desteği ücretsiz olarak veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz, İsteyen engelli çocuklarımızın aileleri engelli genç kızlarımızı bize getirerek  bu ücretsiz hizmetimizden yararlanabilirler,onların mutluluğu bizim mutluluğumuz” dedi..

 

Kalk gidelim dizisinde Perihan karakterini hayat veren Öznur Ön ise “Yardımlaşma duygusu en üst seviyede olan milletimizin; bu yöne biraz daha empatiyle yaklaşarak, engelli bireylerin talepleri henüz oluşmadan, 'Her Sağlıklı İnsan Bir Engelli Adayıdır' bilinciyle hareket etmesi, şüphesiz engelli bireylerin sorunlarını en aza indirecektir” dedi.

 

Muğla Özel Eğitim Uygulama Okulu müdürü Ercan kılınç ; bu ziyaretin onları çok mutlu ettiğini ve onlar için anlamının büyük olduğunu belirtti. Ziyarete gelen Edissa Estetik ve Güzellik merkezi genel müdürü Ebru karakuş ve Kalk Gidelim dizi oyuncusu Öznur öne çok teşekkür ediyorum dedi.

 

Daha sonra Muğla Engelliler Derneğini ziyaret eden Ebru karakuş ile Öznur ön Dernek Başkanı Emine Çakıroglu’na çiçek takdim ederek sohbet ettiler.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ