14 Aralık 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karadenizliler Özdemir’in etrafında birleşti
27 Mart 2009 Cuma 22:18

Karadenizliler Özdemir’in etrafında birleşti

Milliyetçi Hareket Partisinin Ordulu Marmaris Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir, Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisinin Ordulu Marmaris Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir, Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Karadenizlilerin büyük desteği alan Özdemir “Milliyetçi Hareket Partisini Marmaris Kamuoyuna olduğu gibi anlattıysam, doğru anlattıysam içimdeki yalnız olmama duygusunu somutlaştırmak içinde uzun soluklu bir gayret ortaya koydum. Milliyetçi Hareket Partisi ile benim öncülük yaptığım çalışma ve son yaptığımız miting ile ilk sıraya geçtiğimize inanıyorum. Bundan sonra yapacağımız birinciliğimizi korumak ve seçimlerden galip çıkmaktır” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisinin Ordulu Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında dernek ziyaretleri devam ediyor. Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Temel Irmak, Özdemir'i kapıda karşıladı. Irmak, konuşmasının başlangıcında geçen günlerde helikopteri düşün ve hala enkazı bile bulunamayan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve yanındakilere iyi temennilerini belirterek “Karadeniz'in hırçın dalgalarından kopup gelen yüreği sevgi dolu yiğit insan MHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir'e öncelikle bütün Karadenizliler adına hoş geldin diyorum. Sayın Özdemir, Kaymakamlık yaptığı dönemde derneğimizi ziyaret ederek bizi daha önce onurlandırmıştı. Bu gün bizi Belediye Başkan adayı olarak onurlandırıyor. Kendisine ve ekibine başarılar diliyoruz. İnşallah Belediye Başkanı seçilerek Karadenizli Marmaris Belediye Başkanı olarak bizi onurlandırır. Karadenizliler, ülkenin çimentosu olarak devlet adamları, siyasetçi, iş adamları, spor insanı, sanat insanı, gazeteci vb. meslekler kollarında ülkelerine hizmet etmektedirler. Karadenizliler yaşadıkları her memlekete sahip çıkmış ve memleketin kalkınması için çalışmışlardır. Bu gün güzel Marmaris'imizde Karadenizliler çeşitli iş kollarına dağılmış. Marmaris'in kalkınması için çalışmaktadırlar. İnanıyorum ki Karadenizliler Cemalettin Özdemir'in etrafında birleşecektir. Marmaris'in her taşında, yapılan her işinde payı olan Karadenizliler artık yönetimine de taliptir. Buradan Karadenizli hemşerilerimize seslenmiyorum. Nerede bir Karadenizli var ise onun etrafında birleşin. Birlikten kuvvet doğar” dedi.
Amacımız Marmaris'te geçmişten gelen başarısızlığa hayır demektir
Siyasete girdiğim ilk anlardan itibaren yalnız bir tablo çizdiği fakat kendi içinde kendisini yalnız hissetmediğini belirten MHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir “ Nasıl Milliyetçi Hareket Partisini Marmaris Kamuoyuna olduğu gibi anlattıysam, doğru anlattıysam içimdeki yalnız olmama duygusunu somutlaştırmak içinde uzun soluklu bir gayret ortaya koydum. Bu gün geldiğim noktada şehir derneklerinin birçoğunu ziyaret ettim. Fakat ben Karadeniz'in temsilcisi değilim. Ben Karadenizliyim. Fakat benim ortaya koydum misyon yıkıcı, bölücü ve irticacı unsurlara bulaşmamış bayrak, vatan ve Atatürk sevdası ile derdi olmayan, bir sıkıntısı olmayan. Bu unsurlarla gurur duyan kesimlerle büyük çatı altında toplayıp Marmaris'te geçmişte gelen başarısızlığa hayır demektir. Biz gerçek bir misyon, vizyon, alternatif, bir üçüncü yol oluşturmak istedik. Ve oluşturduk. Milliyetçi Hareket Partisi ile benim öncülük yaptığım çalışma ve son yaptığımız miting ile ilk sıraya geçtiğimize inanıyorum. Bundan sonra yapacağımız birinciliğimizi korumak ve seçimlerden galip çıkmaktır” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ