25 Şubat 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaca’dan Daydır ve Ekibine Ziyaret
21 Ocak 2020 Salı 14:01

Karaca’dan Daydır ve Ekibine Ziyaret

4 Ocak günü olağan kongresini gerçekleştiren CHP Seydikemer İlçe Başkanlığı seçimlerinde, göreve gelen Cemil Daydır ve ekibine nezaket ziyaretleri devam ediyor.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile 19 Ocak günü yapılan seçimlerde göreve gelen CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, birlikte Seydikemer CHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

 

Yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı nezaket ziyaretinde, yeni yönetime başarılar dileyen, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Görev değişimi bir bayrak yarışıdır. Önceki dönem başkanımız Sayın Nalan Büyükçoban, yürüttüğü başarılı görevi, daha önce Seydikemer Belediyesi’nde meclis üyeliği görevi de yapan Cemil Daydır’a devretti. Cumhuriyet Halk Partisi’ni Seydikemer İlçesi’nde iyi bir noktaya taşıyacaklarına inancımız tamdır. 2023 genel ve 2024 yerel seçimleri için bugünden çalışmalarını başladıklarını görüyoruz. Her an seçim olacakmış gibi hazırlıklarını yapıyorlar. Yeni dönemde kendilerine başarılar diliyorum. Seydikemer zor bir coğrafya o nedenle önlerinde 4 yıl gibi bir zaman dilimi var. Muğla Büyükşehir Belediyesi ile Seydikemer arasında köprü olarak hizmetlerin yapılmasına katkıları olacaktır.”dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Seydikemer İlçe Başkanı Cemil Daydır ise Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, “2014 yılında kendisiyle birlikte seçim çalışmamız oldu. Seydikemer gibi bir ilçede partinin oylarını %120 artırarak Türkiye rekoru kıran başkanımız, aynı başarıyı Fethiye Belediye Başkanı adayı olduğu seçimlerde yaşayarak, 25 yıl sonra Fethiye Belediye CHP’ye geçmiş oldu. Kendilerinin tecrübesinden her zaman yararlanacağız. Alim başkanımızın bizdeki yeri çok farklıdır. Fethiye Belediye Başkanlığı görevinde kendisine başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu. Ziyaretin ardından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca tarafından CHP Seydikemer İlçe Başkanı Cemil Daydır’a üzerinde Atatürk fotoğrafının yer aldığı duvar saati hediye etti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ