22 Mart 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KAPİF VE ERCİYES GENÇLİK İZCİLERİ MARMARİS YOLCUSU
28 Haziran 2018 Perşembe 13:28

KAPİF VE ERCİYES GENÇLİK İZCİLERİ MARMARİS YOLCUSU

Kapadokya İzcilik Federasyonunun her yıl düzenli olarak yaptığı Deniz izci yaz kampı bu yıl 30 Haziran -7 Temmuz 2018 tarihleri arasında Marmaris - Hisarönü 'nde yapılacak.
Kapadokya İzcilik Federasyonunun  her yıl düzenli olarak yaptığı   Deniz izci yaz kampı  bu yıl  30 Haziran -7 Temmuz  2018 tarihleri arasında  Marmaris - Hisarönü 'nde yapılacak.
Koordinatörlüğünü  KAPİF  ve Erciyes İzcilik Gençlikspor Kulübü Başkanı  Haydar Rayman 'ın , Kamp Danışmanlığını  KAPİF  Asbaşkanı  Ömer  Seçme 'nin yaptığı  deniz izci yaz kampının müdürlüğünü  Gökçe  Karamermer   yapacak .Ayrıca  Eğitim İşleri Müdür Yardımcısı İdris  Erdoğan, İdari  İşler  Müdür Yardımcısı  Gökhan  Karamermer  ve Mali İşler  Müdür yardımcılığınıda  Bayise  Saraç  kampta görev yapacaklar. Kapadoya İzcilik Federasyonu Başkanı Haydar Rayman ,Kampın  bütün  hazırlıkları  izci liderleri ve gönüllü  arkadaşların  katkıları  ile tamamlandı. Kampa Kayseri,  Mersin, İstanbul, İzmir, Denizli,Uşak,Eskişehir gibi illerden üye  kulüplerden 90 kız ve erkek  izci ve izci liderleri  katılacaktır. Yıl içinde  yapılan  çalışmalar da verilen  teorik  bilgilerin  uygulama alanı olan kampta  sportif faaliyetler,  teknik İzcilik bilgileri , çevre gezileri,  mavi tur ve aguapark   gezileri  düzenlenecek.'dedi. Kampın çok yararlı  bir etkinlik olduğunu  belirten KAPİF  Başkanı  Haydar  Rayman , hareketin 29 Haziran  2018 Cuma  günü  saat 18.00 ' de Federasyon  Binası merkezinden  olacağını belirtti.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ