14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İzmir Güzeli Oylaması Başladı
21 Kasım 2008 Cuma 16:17

İzmir Güzeli Oylaması Başladı

Türkiye'nin ilk online güzellik yarışması olma özelliğini taşıyan İzmir Güzeli seçmeleri tamamlandı ve oylama başladı.

Türkiye'nin ilk online güzellik yarışması olma özelliğini taşıyan İzmir Güzeli seçmeleri tamamlandı ve oylama başladı.

Birbirinden güzel bayanların, yakışıklı bayların, yarıştığı İzmir Güzeli'nin birincisi Sarar Eyewear'ın hem yeni yüzü olacak hemde EZG Moda Organizasyona bağlı olarak çalışacak.

Her kategoriden bir birincinin çıkacağı yarışmada en şanslı kategori çocuklar gözüküyor. Çünkü çocuk kategorisinde sadece 2 yarışmacı yarışıyor.

Yarışmada oylamada bulunmak için www.izmirguzeli.com adresini ziyaret edebilirsiniz.İzmir Güzeli'nin yöneticisi ve yaratıcısı Adem ANNAÇ'dan aldığımız habere görede Denizli Güzeli yakın zamanda gerçekleşecek ve bölgesel olarak yayılmaya devam edecek.

İzmir Güzeli?

2006 yılında reklamcı Adem ANNAÇ'ın projelendirdiği www.izmirguzeli.com Bilgisayar Mühendisi Orhan IŞIK'ın uygulaması ile hayata geçti.

Siteye kayıt olanların, profesyonel stüdyolara davet edilerek çekimlere alınıp, site üzerinden oylama esasına dayalı olan yarışma 2008 yılına kadar 5 kez tekrarlandı.

Yarışmaya katılan onlarca amatör, bugün birçok defile, katalog ve reklam tanıtım işinde görev aldı. Basının da ilgi gösterdiği www.izmirguzeli.com, sponsorların desteği ve Egebilgi Yazılım'ın altyapı sistemi ile İzmir'in en güzel yüzlerini bulmayı hedefliyor.

“Türkiye'nin Güzelleri İzmir'de,
İzmir'in Güzellerini Arıyoruz”Sloganı ile yola çıkan siteye, kayıt olanlar aynı zamanda EZG Moda Organizasyon'a Cast kayıtı yaptırmış oluyorlar. Yarışmada dereceye girenler sponsorların süpriz hediyelerini almaya hak kazanacaklardır.

http://www.izmirguzeli.com/yarismacilar2.aspx?relid=13#upl/20081115115451099.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ