16 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İşte AK Partinin 17 adayı
22 Ocak 2009 Perşembe 23:32

İşte AK Parti'nin 17 adayı

Erdoğan'ın Başbuğ toplantısı uzayınca aday tanıtım toplantısı akşam saatlerine sarktı. Erdoğan 17 adayını daha açıkladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'ndeki aday tanıtım toplantısına Başbakanlık'taki Başbuğ görüşmesinin uzaması nedeniyle iki saatlik bir geçikmeyle geldi. Erdoğan önce AK Parti'li belediyelere övgüler yağdırdı ardından da başkan adaylarını uyardı. İşte Erdoğan'ın yeni aday listesi;

Başbakan Erdoğan, belediye başkanlarına 24 saat telefonunuz açık olacak uyarısında bulundu İşte Erdoğan'ın tanıtım toplantısındaki o konuşması;

"TÜRKİYE'Yİ GELECEĞE TAŞIYORUZ"

Türkiye'nin AK Partili belediyeler sayesinde nereye geldiğini iyi anlayalım. Türkiye'nin dışıradaki ağırlığını pekiştirmek için içeriyi de ona göre imar ediyoruz. Türkiye'yi sağlam temeller üzerine geleceğe hazırlıyoruz. Yıllarca ihmal edilmiş konuları gündeme taşıyor ve bunun için çaba sarfediyoruz.

"ÇETELERE GÖZ YUMMADIK"

Çetelere mafyalara ve karanlık odaklara asla gözyummadık, yummayacağız ve asla taviz vermedik. Temiz toplum ve şeffaf yönetim için mutlak şart hukukun sağlıklı biçimde işlemesidir.

Demokratik standartları temin etmek için çabalıyoruz.

"BELEDİYE SAYIMIZI ARTIRACAĞIZ"

29 Mart'ta bir kez daha milletimizin iradesine başvuracağız. Bizim hedefimiz AK Parti hizmetleriyle Türkiye'nin daha geniş bir kesimini tanıştırabilmektir. Bu konuda belediyeciliğin ustası olduğunu ilan ettik. Bu beş yıllık dönemde de bunu ispat ettik. Türkiye'de yerel hizmet standartını daha yükseğe taşıdık. Türkiye genelinde tüm büyükşehirlerimiz ve ilçelerimiz nüfusları oranda imkanlara sahiptir. Hükümet olarak belediyeler arasında asla bir ayrım yapmadık.

Erdoğan kesinleşen aday listesini açıklıyor.

İşte o isimler;

Mersin Mustafa Eyicioğlu

Aydın Mustafa Aycın

Batman Ziver Özdemir

Çanakkale Murat Efe

Çorum Muzaffer Külcü

Düzce İsmail Bayram

Kahramanmaraş Mustafa Poyraz

Kırıkkale Veli Korkmaz

Mardin Beşir Ayanoğlu

Muğla Orhan Seyfi Terzibaşoğlu

Niğde Faruk Akdoğan

Siirt Kasım Ceylan

İSTANBUL

Avcılar Cafer Sezgin

Beylikdüzü Yusun Uzun

Beykoz Yücel Çelikbilek

Eyüp İsmail Kavuncu

Üsküdar Mustafa Kara

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ