16 Ocak 2019 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstanbulun en Leziz Buluşma Noktası
13 Şubat 2018 Salı 12:16

İstanbul'un en 'Leziz' Buluşma Noktası

İstanbul’un en iyi lokantaları arasında gösterilen ve Trip Advisor’un Top 20 listesinde yer alan ‘İSTANBUL LEZİZ’ in geçtiğimiz akşam ünlü konukları vardı.

bd12e8bb-97bd-4db4-95cb-323d6273a537.jpg

İstanbul’un en iyi lokantaları arasında gösterilen ve Trip Advisor’un Top 20 listesinde yer alan ‘İSTANBUL LEZİZ’ in geçtiğimiz akşam ünlü konukları vardı.

İstanbul Leziz’in işletmecisi Şevki Işık’ın muhteşem misafirperverliğinde gerçekleşen buluşmada Oyuncu Ayberk Yılmaz, Cem Başaran Aksan, Yapımcı Yönetmen Haydar Işık, Serkan Özdemir Özbekistanli İşadamı Abdurrahman Samarkandiy ve Gazeteci Temel Irmak yer aldı.

İstanbul Leziz’in bir birinden güzel spesiyalleriyle adeta ziyafet yaşayan misafirler, uzun uzun sohbet etme şansı da buldu.

Başak Mahallesi Yeşilvadi Cad.MetroKent 3/2 AA D:1/1 34480 Başakşehir adresinde bulunan mekanın işletmecisi Şevki Işık; ‘İstanbul Leziz olarak misyonumuz her zaman sağlıklı, kaliteli ve taze ürünlerden, kaliteli ve hijyenik bir ortamda yemekler yapmak, bu üretilen yemeklere görsel itina ve yeteneklerimizi de katarak sizlere kaliteli ve leziz ürünler sunmaktır.Biz, önceliğimiz olan müşterilerimize her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, sizlerin beğenisini kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermeden Hayatınıza Renk ve Mutluluk Katmaktır. Her zaman kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekler sunabilmek için gerekli olan tüm ürünlerin özenli seçimi ve bu ürünlerin kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekleri gıda mühendisimiz ile birlikte sağlıklı ve hijyenik ortamların hazırlanarak yemeklerin üretilmesini sağlamaktır’ dedi.

47b31a97-d580-4ec1-b653-375c146321ba.jpg

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ