03 Haziran 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İspirli’ye kadın desteği
09 Şubat 2009 Pazartesi 23:08

İspirli’ye kadın desteği

MHP Beldibi Belde Teşkilatı Kadınlar Kolu 8 Şubat 2009 Pazar günü toplanarak, danışma ve istişare toplantısı yaptı.


MHP Beldibi Belde Teşkilatında yapılan toplantıya Beldibi'nin değişik site ve yerleşim yerlerini temsilen yaklaşık 50 bayanın katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Beldibi Belediye Başkanı ve MHP Beldibi Belediye Başkan Adayı Sayın İdris İSPİRLİ; “Beldibi'ne beş yıl boyunca hizmet ederken en büyük desteği Beldibi'nde yaşayan hanımefendilerden gördüm. Yaptığımız etkinliklerde her zaman için katılımın yarısından fazlası sizlerden yani bayanlardan oluştu. Gündüzleri evinin her şeyi olan siz hanımefendiler aslında Beldibi'nin de gerçek sahibi oldunuz. Sizler anasınız, sizler eşsiniz, sizler bacısınız ve ne mutlu ki sizler siyasette artık ön saflardasınız. Ben ve ekibim önümüzdeki beş yılda Beldibi'ni sizlerle birlikte yönetip, sizlerle birlikte daha güzel yarınlara taşıyacağız. Beldibi'nde huzurun devamı için, hizmetin devamı için ve Beldibi'nin geleceği için sizlere güvenerek bir beş yıl daha devam dedim. Sizlerin benim yanımda olduğunuzu biliyorum. Bu günden itibaren Beldibi'nin her noktasında gidilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Biz Beldibi'nin tümüne, yüzde yüzüne hizmet ettik. Şimdi de yüzde doksanından oy bekliyoruz. Ayrım yapmadık, adam kayırmadık, herkese ve her kesime gönlümüzü açtık. Şimdi Beldibi'nde siz hanımların gücünü siyasette gösterme zamanı, şimdi yarınlarımıza ve Beldibi'ne sahip çıkma zamanı, buna söz veriyor musunuz? Dedi.
Toplantıya katılan kadınların söz vermesi ve uzun uzun alkışlamasından sonra toplantıya katılan bayanların tek tek görüşlerini alan İSPİRLİ, toplantı esnasında her soruya cevap vererek ve katılan tüm bayanlarla tek tek ilgilenerek ve teşekkür ederek, bu tür toplantıların süreceğini belirtti.
Toplantı sonunda hanımlar kendi elleriyle yaptıkları yiyecekleri hep birlikte ve neşe içinde İSPİRLİ'ye ikram ettikten sonra, şevk ve azimle Beldibi içinde görev bölgelerinde seçim çalışmalarına başlamak üzere, “herşey beldibi için, herşey sizin için” sloganı ile toplantıyı tamamladılar.

YORUMLAR
hepsi senn
k@s@p
anca capulcu kadınlar destekler seni. ŞABAN YILDIRIM sayesinde buralara geldin kadınlarla bu mevkide kalcanımı sanıyosun. sanıyosan cok yanılcaksın bay ispirli beldibinn huzurunu kaçırdığın yeter bırakta tekrar huzura kavussun beldibi...kendin bırakmazsan zaten 29 martta halk seni indirmesini bilirrrr
25 Şubat 2009 Çarşamba 20:22
88.249.225.134
HİZMET İÇİN BURDASIN
beldibiliyiz
Bundan 5 yıl önce neydi beldibi . Bİrde şimdi bakın. Farkı göremeyen zaten ot gibi yasıyordur. Projelerin adamısın sen sayın ispirli oyumuz sana
21 Şubat 2009 Cumartesi 21:04
88.242.5.12
...............
beldibi gençlik
beldibine ne yaptın çok merak ettik??? rutin belediye işlerinden başka gelecek için gençler için bayanlar için ne yaptın?? lafla peynir gemisi yürümezzz!!!!!!12 ayda 12 park hani nerdeler çamurdan oyucaklar bile görünmüyor. yaptıklarını doğru dürüst yapsaydın bari...ayrıca sayıyoruz sayıyoruz 12 parkı bir türlü bulamadıkkk 13 köprü yaptık dedin onlarıda bulamadık sayıyoruz sayıyoruz bir türlü verdiğin rakamlarla yaptıkların uyuşmuyor.
12 Şubat 2009 Perşembe 13:24
88.242.26.142
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ