12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İspirli “meyveli ağaç taşlanır”
15 Mart 2009 Pazar 23:12

İspirli “meyveli ağaç taşlanır”

Beldibi Belediye Başkanı ve MHP adayı İdris İspirli, beraberinde yeni dönem meclis üye adayları ile birlikte Marmaris Şoförler ve kamyoncular Odası Başkanı İbrahim Tarım'ı makamında ziyaret ederek, Türkçe Şiirler serisinden; Hecelemek Gerek, Koşmak Gerek,


Beldibi Belediye Başkanı ve MHP adayı İdris İspirli, beraberinde yeni dönem meclis üye adayları ile birlikte Marmaris Şoförler ve kamyoncular Odası Başkanı İbrahim Tarım'ı makamında ziyaret ederek, Türkçe Şiirler serisinden; Hecelemek Gerek, Koşmak Gerek, Sevmek Gerek adlı üç adet şiir kitabını armağan etti.
Marmaris Şoförler ve Kamyoncular Odası Başkanı İbrahim Tarım ifadesinde :' Biz Şoför esnafı olarak Başkanımız İspirli'den çok memnunuz, bize her konuda yardımcı oldular. Ben bunu bizzat bildiğim gibi Beldibi'nde yaşayan şoför esnafından da duymaktayım. Başkan dediğin diyaloga açık ve Sivil Toplum Örgütleri ile iyi ilişki kurabilmelidir. Yeni dönemde de başarılı çalışmalarınızın süreceğine inancım tamdır.'
Şoförler Odası Başkanı İbrahim Tarım'ın konuşmasından sonra Başkan İspirli sözlerine teşekkür ederek başlayarak ' Seçim öncesinde basın kuruluşlarımız, odalarımızı ve sivil toplum örgütlerini bu vesile ile ziyaret etmekteyiz. Sizde bilirsiniz ki meyveli ağaç taşlanır, toplumumuzda ne yazık ki bir kısım beceriksiz insanlar başarılı insanları engellemek isterler. Kamu hizmeti zordur ancak halka ya da üyelerine dayanan yöneticiler dimdik ayakta kalırlar. Biz yeni dönemde kadınlara ağırlık vererek yeni bir ekiple 30 yeni proje hazırladık, inşallah halkımızın desteği ile bunları hayata geçireceğiz ' diye konuştuktan sonra karşılıklı sohbetle ve iyi dileklerle ziyaret sonlandırıldı.

YORUMLAR
basın ilkeleri aykırı mesaj...
azurahaze
basın ilkeleri aykırı mesaj...
23 Mart 2009 Pazartesi 00:05
85.98.115.223
basın ilkeleri aykırı mesaj...
azurahaze
basın ilkeleri aykırı mesaj...
23 Mart 2009 Pazartesi 00:02
85.98.115.223
Gerçek Beldibililer Soruyor
Gerçek Beldibililer
Sayın İspirli; Soruyorum ki Beldibi Belediyesinde "Şabancı" diye gördüğünüz eski personellerden bazılarını tazminat ödememek için İş Kanununun "İÇİNDE HIRSIZLIK SUÇLAMASININ OLDUĞU" 25. Maddesinin 2E Bendine sığınarak işten attığınız ve bazılarına tazminat ödeyerek belediyeyi büyük zarara uğrattığınız için vicdanınız sızlıyor mu?. Ve soruyorum aynı şekilde HIRSIZLIKTAN suçlanmak nasıl bir duygu ? Beldibi halkına açıklar mısınız ? Saygılarımla.
18 Mart 2009 Çarşamba 21:47
88.242.55.31
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ