21 Haziran 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İnsanlar zulmeder, kader adalet eder
01 Mayıs 2016 Pazar 14:18

İnsanlar zulmeder, kader adalet eder

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştıkları, yönetmenliğini Deniz Koloş ve Serhan Şahin’in üstlendiği ‘Kış Güneşi’, 3 Mayıs Salı günü saat 20.

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştıkları, yönetmenliğini Deniz Koloş ve Serhan Şahin’in üstlendiği ‘Kış Güneşi’, 3 Mayıs Salı günü saat 20.00’de 11. bölümüyle Show TV’de.

 

EFRUZ’U KULLANIYOR

Bir yandan Seda ile uğraşmak zorunda kalan Efe, öte yandan büyük bir aşk ile bağlandığı Nisan’ı kendisinden uzak tutmaya çalışır. Nisan ise bu aşkı kaybetmemek için her şeyi göze alır ve Efe’ye onu sevdiğini söyler. Efe’ye göre bu aşk asla yaşanmamalıdır. Nisan’ı kendisinden soğutmak için Efruz’u kullanır. Oysa Efruz da Efe’ye aşıktır.

 

SÜRPRİZ DELİL!

 

Babasının ve kardeşinin katilini bulmak için çırpınan Efe’nin son umudu olan ajandada da kayıt yoktur. Tüm izleri ortadan kaldırdığını düşünen Yakuprahatlar ancak, ta ki Yakup’un da bilmediği büyük bir delil tesadüf eseri ortaya çıkana dek…

 

Artık gerçek ne Yakup’un ne de Mazhar’ın inkar edemeyeceği kadar ortadadır. Şimdi intikam alma sırası Kadim’e geçmiştir…

 

 

KIŞ GÜNEŞİ | 11. BÖLÜM | 3 MAYIS SALI | 20.00 |SHOW TV

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ