02 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İmam Başkan Göl-Türkbüküne sıçradı
27 Aralık 2008 Cumartesi 09:58

İmam Başkan Göl-Türkbükü'ne sıçradı

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Göltürkbükü beldesinde 5 yıldır görev yapan imam-hatip Ömer Karadağ, belde belediye başkanlığına aday adayı olduğu bildirdi.

Yaz aylarında iş,sanat, spor dünyasından ünlü isimleri ağırlayan, sosyetenin tatilini geçirdiği beldede 2003 yılından bu yana Göl Camii İmam-Hatibi olarak görev yapan evli ve 2 çocuk babası Ömer Karadağ, AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı.1 Aralık 2008 tarihinde görevinden ayrılan ve 22 Aralık 2008 tarihinde AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı'na başvuruda bulunan aday adayı Karadağ, hizmet süresi boyunca halka kendi alanında güzel hizmetlerde bulunduğunu söyledi.
Uzun zamandır vatandaşlardan da gelen yoğun istekler doğrultusunda 2009 yılı Mahalli İdareler Seçimlerinde Göltürkbükü Belediye Başkanlığı adaylığı için görevinden ayrıldığını belirten Ömer Karadağ, “Beldemiz henüz on yıllık bir beldedir. İhtiyaçları çok fazla olan bir yerleşim yeri ve turizm merkezi olmasına rağmen on yıllık belediye geçmişi içerisinde iyi yönetilememesinden dolayı hak ettiği hizmeti alamamıştır. İnşallah 29 Mart 2009 tarihi beldemiz için bir dönüm noktası olacaktır. Halkımızın sağduyusuna inanarak çıktığımız bu yolda başarıların altına imzamızı atarak Göltürkbükü Beldesini ülkemizin en önemli turizm merkezi haline getireceğiz.

Aynı zamanda sürekli Göltürkbükü'nde yaşamakta olan vatandaşlarımız için de daha yaşanır bir kent, huzur bulabilecekleri bir yaşam merkezi, sosyal ve kültürel etkinliklerin merkezi ve Bodrum yarımadasının örnek bir kenti haline dönüştüreceğiz” dedi.

Öte yandan AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Algül, Ömer Karadağ'ın partilerine adaylık müracaatında bulunduğunu belirterek “Şu ana kadar Göltürkbükü beldesinden iki kişinin bu yönde müracaatı oldu” diye konuştu.

YORUMLAR
adayımız:)
cesim gök
sayın başkan adayı eh artık belediye başkan adqylığınız onaylandığına göre devletin lojmanını boşaltırsınız artık nede olsa başkalarının hakkını yemek sizin gibi değerli bir iamama yakışma dimi?
05 Şubat 2009 Perşembe 14:29
88.247.211.146
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ