09 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İlçe Başkanı Öztürkmü İlhanmı Olacak!
13 Şubat 2020 Perşembe 11:50

İlçe Başkanı Öztürk'mü İlhan'mı Olacak!

Yine Nihat Öztürk Zekeriye İlhan'ı, Muğla'ya İl Başkanı Yaptıramadı, Şimdi ise Marmaris'eİlçe başkanı yaptırmaya çalıştığı iddia edildi.

Ak Parti'yi Muğla'da Karıştıran Nihat Öztürk Ortaya Çıktı Yine Nihat Öztürk Zekeriye İlhan'ı, Muğla'ya İl Başkanı Yaptıramadı, Şimdi ise Marmaris'e İlçe başkanı yaptırmaya çalıştığı iddia edildi.

Ak Parti'ninTeşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcısının 7 yardımcısından biri olan Murat Baybatur'un Ege bölgesindeki 8 yardımcısı Nihat Öztürk'ün Muğla'nın Mikseri olarak biliniyor.

31 Mart 2019 mahalli seçimlerde, ortalıkta görünmeyen, partinin hiç bir çalışmalarına katılmayan Nihat Öztürk ortaya çıktı. Muğla'da siyaseti insanları birbirine düşürürek yapan Öztürk, Ak Parti'nin Muğla'da başarılı olmamasının birinci sebepleri arasında gösteriliyor. 'Ekrana bakıyorum' demişti.  

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı, eski AK Parti’li Muğla milletvekili Nihat Öztürk’ün, kumarhanede çekilmiş görüntüsü ortaya çıktı.

Odatv'ye konuşan Öztürk, "Ekrana bakıyordum" dedi. Öztürk, "Parti içi muhalefetin tamamen masumane bir olayı servis etmesi FETÖ'cülerin kullandığı bir yöntem olarak karşımıza çıktı" ifadelerini de kullandı.  

Oda TV'nin haberi, tüm ülkede olduğu gibi, Nihat Öztürk'ün yaşadığı, ticaret yaptığı Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde de geniş yankı bulmuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ