03 Ağustos 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İKİ GSM ŞİRKETİ FENA KAPIŞTI
04 Mart 2009 Çarşamba 21:00

İKİ GSM ŞİRKETİ FENA KAPIŞTI

Turkcell, Yazılı Bir Açıklama Yaparak, 55 Tl'ye Sınırsız Konuşturan Tarife ile İlgili Avea'nın Suçlamalarına Cevap Verdi.

Turkcell, Yazılı Bir Açıklama Yaparak, 55 Tl'ye Sınırsız Konuşturan Tarife ile İlgili Avea'nın Suçlamalarına Cevap Verdi.Turkcell, yazılı bir açıklama yaparak, 55 TL'ye sınırsız konuşturan tarife ile ilgili Avea'nın suçlamalarına cevap verdi. Turkcell Şebeke Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlter Terzioğlu, "Avea'nın yaptığı açıklamalarla kendi planlama hatalarından doğan sonucu Turkcell'e yüklemeye çalıştığını görüyoruz. Avea'nın şebekesinde doğru öngörü ve planlamayı yapamayarak abonelerine verdiği taahhütleri yerine getirmediği ve kullanıcıları mağdur ettiği açıktır." dedi.
Terzioğlu tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Turkcell olarak biz, Avea'nın bu tarifesiyle ilgili sorunları ilk olarak Avea'nın kendisinden değil, Avea müşterilerinin bize ulaşan şikâyet başvurularından öğrendik. Avea ise müşterileriyle yaşadığı bu sorun kontrolünden çıktıktan sonra Turkcell'e resmi olarak başvurup ilave kapasite talebinde bulundu. Tüm iyi niyetimizle elimizde bulunan uygun portların hepsini kullanıma açtık ve bunun sonucunda Avea'nın toplam talebinin yüzde 27'sini karşıladık. Bu artış, Turkcell büyüklüğündeki bir operatöre gelen aramalar için milyonlarca dakika ilave kapasite anlamına gelir. Bundan sonra da Avea'ya ek kapasite yaratmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz."

YORUMLAR
yeter turkcell
gülşah yasalı
ben geçen ay turkcell hattımı aveaya taşıdım. mis gibi konuşuyordum. şimdi turkcelle ne oldu da bu durumu hazmedemiyor. artık millet uyandı.
06 Mart 2009 Cuma 12:17
88.255.103.114
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ