24 Ağustos 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İçmeler’e mini golf sahası
20 Haziran 2009 Cumartesi 15:07

İçmeler’e mini golf sahası

Türkiye'nin ikinci Uluslararası standartlara sahip Mini Golf Spor Sahası, 'Era Mini Golf', İçmeler'de hizmete girdi.

Bursa Nilüfer Belediyesi sınırları içerisindekinden sonra Türkiye'nin ikinci Uluslararası standartlara sahip Mini Golf Spor Sahası, 'Era Mini Golf', İçmeler'de hizmete girdi.


Uzun yıllar İsviçre'de inşaat sektöründe çalıştıktan sonra 5 sene önce İçmeler'e yerleşen Erdem Ayfer'e ait tesisin açılışı nedeniyle bir tören düzenlendi.
Aralarında İçmeler Belediye Başkanı Zeki Eren'in de bulunduğu çok sayıda davetlinin de katıldığı açılış töreninde konuşan Erdem Ayfer, tesislerinin uluslararası yarışmalara ev sahipliği yapacak nitelikte olduğunu kaydederek, şunları söyledi: “Dünyada 40 ülkede mini golfün 35 binden fazla lisanslı, milyonlarca sporcusu var. Amacımız, Marmaris ve İçmeler'de yaşayanların yanı sıra, Türkiye ve dünyadaki golf tutkunlarını buraya getirebilmek Burada düzenleyeceğimiz ulusal ve uluslararası organizasyonlarla bu spora gönül veren yerli ve yabancı sporcuları çekerek de turizme katkı sağlamak istiyoruz.”

EREN: AKTİVİTE GEREKLİ
İçmeler Belediye Başkanı Zeki Eren de konuşmasına Erdem Ayfer'i kutlayarak başladı. Turizmin geleceği için değişik aktivite alanlarının yaratılmasının gerektiğini ifade eden Başkan Eren, şöyle konuştu: “Herkes restoran bar açacağına böylesine tesisler hizmete sokulsun ki, turizme katkı sağlasın. Turiste değişik aktivitelerde bulunma fırsatı tanınmalı. Bu sebeple sayın Ayfer'in beldemize kazandırdığı tesisin turizme katkı sağlayacağını düşünüyorum.”Konuşmaların ardından Başkan Eren ve Erdem Ayfer, golf sahasının açılış kurdelesini birlikte keserek tesisi hizmete açtı. Daha sonra Zeki Eren'in golf sopasını eline alarak yaptığı başarılar atışlar büyük alkış aldı.

Era Mini Golf'te, ayrıca, çocuklar için oyun alanları, basketbol sahası, bilardo ve langırt masaları, olimpik trambolin ile bir de kafeterya bulunuyor. (Marmaris GÜNDEM)

YORUMLAR
HELAL OLSUN
SADE VATANDAŞ
OLAY BUDUR. BAŞKAN BUDUR GİRİŞİMCİ BUDUR.KOŞUN ARKADAŞLAR
16 Eylül 2009 Çarşamba 02:54
88.243.132.140
içmeler seninle gurur duyuyor
içmeler
sayın erdem beyı kutluyorum degisik bir tesis.sayın zekı erenın baskan olmasıyla bazı şeyler degısmeye başladı icmelerde tebrıkler baskanım.
20 Haziran 2009 Cumartesi 16:30
188.3.249.46
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ