19 Kasım 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İçmelerde The Garden Antep Sofrası açıldı
25 Mayıs 2017 Perşembe 11:20

İçmeler'de The Garden Antep Sofrası açıldı

Marmaris’te yeni bir lezzet durağı daha açıldı. Türk mutfağının dünya çapında şöhret kazanmasında büyük pay sahibi olan Gaziantep’in binbir çeşit lezzetinin hazırlanıp, konuklarına sunulduğu “The Garden Antep Sofrası’ adlı restoran İçmeler mahallesinde hi

Nurettin Nuran ve Vahdettin Haydaroğlu’nun işletmeciliğini yaptığı “The Garden Antep Sofrası”nın açılışına katılan davetlilerin mideleri ve kulakları adeta bayram etti.  Onlarca çeşit meze, üniversitelerde ders ve tez konusu bile olan  yuvalama çorbası, içli köfte, çeşit çeşit kebap ve  meşhur mu meşhur Antep baklavası ikram edilen açılışın konukları, canlı müzik eşliğinde de eğlendi.

Misafirlerinin damaklarında müthiş tatlar hissetmesine yol açan, unutulmaz saatler yaşatan Nurettin Nuran ve Vahdettin Haydaroğlu, açılışlarına katılarak kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ettikten sonra, Antep orijinli olmayan çoğu yemeğin bile Antep'e özgü yapılışı olduğunun altını çizerek, özetle şu ifadeleri kullandı, “Biz Antep’e has, Antep’e özgü, tamamen Antep orjinli binbir çeşit yiyecekle, yerli ve yabancı konuklarımıza, kaliteli ürün sunacak ve kaliteli hizmet vereceğiz. Bu anlayışımızdan da asla vazgeçmeyecek, asla taviz vermeyeceğiz. Özellikle, yabancı konuklarımıza sunacağımız lezzetlerin, gerek bölgemizin gerekse ülkemiz açısından prestij ve imaj kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple, turistlerin mutlaka ana mutlaka damaklarına unutamayacakları güzellikte tat bırakmak amacındayız. ”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ