14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hürol’a yoğun ilgi
08 Kasım 2008 Cumartesi 12:39

Hürol’a yoğun ilgi

29 Ekim cumhuriyet bayramında alegori ajansın düzenlediği organizasyonda Ankara Antares alışveriş merkezinde bir konser veren Marmarisli genç şarkıcı Hürol hem göze hem kulağa hitap etti.

Birbirinden güzel şarkıları seslendiren şarkıcı genç dinleyicilerinin olduğu kadar çocuklarında yoğun ilgisi ile de karşılaştı.

Saltanat adlı albümü ile müzik dünyasına giren genç şarkıcı, Niran Ünsal ve Aysel Gürel ile çektiği iki klibi ile büyük beğeni ve ilgi görmüştü. Daha sonrasında ise çıkardığı altı parçalık single ile birbirinden güzel Türk sanat müziği eserlerini okumuş ve yeniden yorumcu kimliğini ortaya koymuştu. Geçtiğimiz sezon Marmaris'te Grand Azur'da gerçekleştirdiği yeni yıl programının ardından yazın da hayvanları koruma derneği adına Marmaris'te bir halk konseri veren genç şarkıcı geçtiğimiz günlerde ülkemizde de büyük bir coşkuyla kutlanan 29 ekim kutlamalarında Ankara'da sahneye çıktı. Ankara'lıların büyük ilgisi ile karşılaşan genç şarkıcıya firma yetkilileri zaman kaybetmeden 10 Kasım için de Atatürk'ün sevdiği şarkılardan oluşacak bir konser teklifinde bulundu.

Ayrıca genç şarkıcı Hürol her yerde olduğu gibi başkentte de Marmarisli olduğunu ve Marmaris'te sahne almanın Marmaris halkı ile birlikte olmanın her zaman kendisi için bir ayrıcalık olduğunu belirtti. Fakat ne yazık ki Marmaris'te eskisi kadar kaliteli ve düzgün bir eğlence anlayışı olmadığı için sadece özel günlerde ve önemli organizasyonlarda Marmaris'te yer aldığını belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ