20 Eylül 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hospitadent Çin’de İrtibat Ofisi Açtı
29 Haziran 2016 Çarşamba 16:42

Hospitadent Çin’de İrtibat Ofisi Açtı

İstanbul’da yedi; Kayseri, Frankfurt ve Utrecht’te birer şubesi ile 10 merkeze sahip Hospitadent Diş Hastanesi, gelen yoğun hasta talebi üzerine Çin’de de irtibat ofisi açtı.

Dental Sağlık Turizmi’ne büyük önem verdiklerini ve hastalarının önemli bir kısmının yabancılardan oluştuğunu belirten Hospitadent Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Ahmet Selvi “Coğrafi konum, hastane ekipmanı ve deneyimli sağlık çalışanları kadrosu olarak ülkemiz çok iyi bir durumdadır. Biz de Hospitadent ailesi olarak, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Azerbeycan ve İngiltere’den gelen hastalarımıza en iyi kalitede sağlık hizmeti sunarak 10 yılı aşkın süre zarfında, sağlık turizmi adına büyük adımlar attık.

Türk sağlık hizmetlerinin kalitesi ile Türk hekimlerinin ilgi, alaka ve tecrübelerini Avrupa’dan sonra Uzak Doğu’ya taşımak istedik. Çin pazarını detaylı olarak araştırdık, hala da araştırmaya devam ediyoruz. Öncelikle Çin'in kuzeybatısında yer alan, Urumçi’de irtibat ofisi açarak Çin’i yakın takibe aldık. İlerleyen dönemlerde de Çin’in önemli bir bölgesinde hastane açmayı planlamaktayız. Çin’in teknolojide geldiği nokta tartışılmaz. Ancak sağlık hizmetleri bakımından aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Estetiğe oldukça meraklı olmalarına rağmen sağlık hizmetleri bakımından bizim 20 yıl gerimizdeler diyebilirim. Basit tedavilerde bile uzun bekleme kuyrukları bulunmakta. Bu durum Çin halkını tıpkı Avrupa’da olduğu gibi başka ülkelerden sağlık hizmeti almaya yöneltmekte. 2 aylık süreç içinde 650 Çinli, Hospitadent’lerde tedavi oldu. En çok implant ve gülüş estetiğini tercih ediyorlar. Çin-Türkiye uçuşları 9- 10 saat. Ama bu daha iyi koşullardave daha kısa sürede uygun fiyatlara diş tedavisi için gelmelerine engel teşkil etmiyor. “ diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ