03 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Hıdır, Devletin parasıyla
04 Eylül 2008 Perşembe 12:54

“Hıdır, Devletin parasıyla

CHP İl Genel Meclis üyesi Dursun Kaplan İlçe Teşkilatı binasında basın açıklaması yaptı. Açıklamada Kaplan “Ula ilçemize bağlı Çiçekli Köyünde köy meydanı için ayrılan ödenek ne yazık ki kişiye özel hizmet olarak kullanılmıştır. Konuyla İlgili olarak Ak P

Dursun Kaplan İlçe Teşkilatı binasında CHP Marmaris İlçe Teşkilatı Başkanı Halil Gökovalı, Kadın Kolları Başkanı Semahat Ustabaş ve üyelerin katılımıyla basın açıklaması yaptı. CHP İl Genel Meclis Üyesi Kaplan yaptığı açıklamada “Çiçekli Köyünün ödeneğiyle AKP milletvekili Sn. M. Nil HIDIR'ın kayın pederi olan İlhan Armutçuoğlu' nun villasına özel yol yapılmıştır. Uzunluğu 400 genişliği 3 m olan yola yaklaşık 1200 metrekare kilit parke taşı döşenmiştir.
Din adamları adil ve adetlidir. Sn. Hıdır' ın kayın pederi bir din adamıdır. Devletin malına zarar vermek ve onu kullanmanın günah olduğunu herkesten daha iyi bilir ve bilmelidir.
Villa ve yurt yapacak kadar parası olan İlhan Armutcuoğlu yol yapacak kadarda mutlaka parası vardır. Derhal çiçekli köyünün hakkı olan ödeneği geri vermelidir.
Son günlerde AKP nin yolsuzlukları ayyuka çıkmıştır. Siyaset akrabaya ve yandaşa rant sağlama işi değildir. Halka eşit ve adaletli hizmet işidir.
Devletin imkânlarının kişiye özel olmadığını hep söylüyoruz ve söyleyeceğiz. Ama ne yazık ki AKP iktidarında AKP' lilerin kirli işleri ve dişleri görünmeye başlamıştır.
Sn. Nil HIDIR' ında akrabalarına özel hizmet etmek yerine artık Muğla' ya hizmet etmeye ne zaman başlayacaktır.
Taşhan' da ticaret odasına zarar ettiren Ula'da Çiçekli köyünün hakkını kayın pederine yol yaptıran AKP Milletvekili Mehmet Nil HIDIR istifa etmelidir.
Biz CHP Marmaris İl Genel Meclis üyeleri olarak görevimizin bilincindeyiz. Devletin kuruşunu yiyenlerin ve çalanların takipçisiyiz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ